Pracę oferują

do£16.50na godzinę

Maintenance/Pan zlota raczka

Budownictwo i Remonty

Bloomsberry > Londyn WC1H9EH

Nr ogłoszenia: 1320890
Odświeżono 10 maja
Treść ogłoszenia

Opis Stanowiska:

Szukamy doświadczonego pracownika z złotą ręką, który dołączy do naszego zespołu w centrum Londynu, w pobliżu stacji Euston i Tottenham Court Road. Jako specjalista ds. napraw, Twoim głównym zadaniem będzie skuteczna naprawa wszelkich problemów w pokojach hotelowych, takich jak uszkodzenia deski klozetowej, problemy z prysznicem, awarie kranów, a także usterki w sprzęcie, takim jak telewizory.

Obowiązki:

Naprawa i konserwacja sprzętu hotelowego, kranów, desek klozetowych i innych udogodnień.

Reagowanie na zgłoszenia problemów od personelu hotelowego.

Renowacja pokoji.

Wykonywanie drobnych napraw budowlanych.

Współpraca z zespołem utrzymania ruchu w celu zapewnienia sprawności sprzętu.

Wymagania:

Doświadczenie w dziedzinie naprawy sprzętu hotelowego.

Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów.

Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Umiejętność obsługi narzędzi naprawczych.

Godziny Pracy:

Poniedziałek – Sobota

8:00 – 17:00

Oferujemy:

Wynagrodzenie: £16.50 za godzinę.

Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku hotelowym.

Przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli masz doświadczenie w dziedzinie naprawy sprzętu hotelowego, jesteś samodzielny i gotów do pracy w centrum Londynu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja:

Centrum Londynu, blisko stacji Euston i Tottenham Court Road.

Nie przegap tej szansy! Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią ekscytującego świata obsługi hotelowej.

Kontakt

Marcin Matczuk

* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!