Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Noworoczny Networking Biznesowy w Londynie

Spotkania
Noworoczny Networking Biznesowy w Londynie
Bartek Kowalczyk - założyciel i dyrektor PBLink - zaprasza na biznesowe networkingi.
Pierwszy networking biznesowy PBLINK w 2019 roku to okazja do przedstawienia swojego biznesu oraz poznania innych przedsiębiorców.

Oprócz dostarczenia praktycznej wiedzy biznesowej, networking biznesowy jest okazją do poznania innych przedsiębiorców oraz wymiany wizytówek.

Po sesji networkingowej będzie czas na rozmowy przy lampce wina.

Sesja rozpocznie się speed-networkingiem.
 

Czwartek, 07 lutego 2019, godz. 17:30 - 20:00
Carter Lemon Camerons LLP

10 Aldersgate Street London, EC1A 4HJ
Rejestracja: https://www.pblink.co.uk/event/business-coffee-networking-london-january-2019/
Koszt: £20 + VAT

Liczba miejsc ograniczona. Event darmowy dla członków PBLINK - rejestracja przez panel członkowski. Drobna opłata dla firm niezrzeszonych.


Polish Business Link to organizacja członkowska oraz portal biznesowy, którego patronem jest Brytyjsko-Polską Izba Handlowa. Celem działalności jest ułatwienie dostępu do ważnych kontaktów biznesowych, pomagając firmie zwiększyć obecność i prestiż na rynku oraz doprowadzić do zawiązania kontraktów biznesowych.

Od 2014 roku Polish Business Link organizuje coroczny Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie, który gromadzi niespełna 200 firm działających w różnych branżach. Dodatkowo organizacja prowadzi dedykowaną grupę networkingową w Londynie: www.pblink.co.uk/london

Adres:

Carter Lemon Camerons LLP
10 Aldersgate Street
Londyn, EC1A 4HJ

Data i czas:

Cena:

£20
Otwórz w Google Maps
Reklama

Ostatnio dodane