XXVIII Twórcze Spotkania Biznesowe w Dublinie
Imprezy i wydarzenia › Spotkania
Wtorek,
Godzina: 19:00

Patronat:
XXVIII Twórcze Spotkania Biznesowe w Dublinie
Już 20 lutego zapraszamy na kolejne Twórcze Spotkanie Biznesowe w Dublinie

Czym są spotkania TSB

Jako TSB (Twórcze Spotkania Biznesowe) jesteśmy organizacją zrzeszającą Polaków zamieszkałych w Irlandii, przede wszystkim osoby przedsiębiorcze, ludzi, którzy myślą o założeniu własnego biznesu albo już w nim aktywnie uczestniczą.
Naszym głównym celem jest przede wszystkim motywacja, nauka i wspieranie polskich biznesów na terenie Irlandii. W naszych cyklicznych spotkaniach, w których uczestniczy zwykle 40-50 osób organizujemy cykle spotkań i szkoleń z polskimi przedsiębiorcami, którzy dzielą się z nami swoja wiedzą i doświadczeniem. Bardzo duży nacisk kładziemy na networking, który pomaga naszej Polonii w poznaniu siebie i co najważniejsze, nawiązaniu nowych kontaktów.

Na naszym najbliższym spotkaniu gośćmi będą:

Krzysztof Imperowicz
Niewiarygodna droga do sukcesu Krzysztofa Imperowicza mogłaby posłużyć jako scenariusz dobrej książki lub filmu. Przygoda Krzysztofa to droga człowieka, który sam pokonał wszelkie przeciwności losu i nie tylko się nie poddał, ale wręcz odniósł spektakularny sukces. Jego inspirująca historia nauczy nas, że trzeba wierzyć, marzyć i mieć swój cel w życiu.

Tomasz Kaplan
Tomasz to ekspert ds. podatków w Irlandii, księgowy i doradca podatkowy, właściciel biura rachunkowego www.kaplan.pl oraz portalu informacyjnego www.podatki.ie.
Tomasz przygotuje nas na otwarcie swojej firmy w Irlandii i wprowadzi nas w skomplikowany świat optymalizacji podatkowej.

Agnieszka Brygman
Agnieszka jest przeciętną kobietą o nieprzeciętnych marzeniach. Cele wyznacza wysoko, niezależnie od tego jak bardzo wydają się nieosiągalne. Czasami nam się wydaje, że strach ma wielkie oczy, ale Agnieszka spróbuje nas przekonać, że tak naprawdę jest naszym sprzymierzeńcem, kiedy tylko zrozumiemy jego prawdziwą istotę. Nie możemy się bać sięgać po nasze marzenia.

Kiedy: wtorek, 20 lutego 2018 godz. 19:00

Gdzie:  Restauracja SOPOT, Dublin 1,
20 Mountjoy Square E, Mountjoy, Dublin 1

Zarejestruj się klikając w ten link: 

Strona spotkania:
 

Wejście płatne €10 przy wejściu opłatą pobraną na rzecz przygotowań spotkania.
W cenie kawa lub herbata tylko dla wcześniej zarejestrowanych gości.

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama