Star Festiwal 2017: Kasia Kowalska i Dżem w Peterborough!
Imprezy i wydarzenia › Festiwale, Koncerty
Sobota,
Godzina: 18:00

Patronat:
Star Festiwal 2017: Kasia Kowalska i Dżem w Peterborough!
Radio Star zaprasza na Star Festiwal 2017! Kasia Kowalska i Dżem zagrają w Peterborough.

Po spektakularnych koncertach grupy Lady Pank, Radio Star zaprasza na kolejną dawkę muzycznych wrażeń: Star Festiwal 2017 - największe kulturalne wydarzenia w regionie Cambridgeshire, podczas których dla Polonii w Bostonie i w Peterborough zagrają legendy polskiej sceny muzycznej: grupa Dżem i Kasia Kowalska!


Star Festiwal to koncert kultowych Artystów, których przeboje sa głęboko zakorzenione w sercach milionów Polaków, przywołują mnóstwo wspomnień i pozytywnych emocji. Utwory Kasi Kowalskiej i Dżemu śpiewają kolejne pokolenia fanów na całym świecie, a wielbicieli ich brzmienia nie brakuje również w Wielkiej Brytanii, o czym świadczy bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem i ekspresowa sprzedaż biletów!

Jako pierwsza, wystąpi na Star Festiwal Kasia Kowalska – jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych Artystek polskiej sceny muzycznej. Wokalistka zagra dla Was 1,5 godzinny koncert i już teraz zaprasza Was do udziału w wydarzeniu!

Po koncercie Kasi Kowalskiej, na scenie pojawi się jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki - Grupa Dżem, która zaserwuje Wam 2 godziny niezapomnianych muzycznych wrażeń, z tak kultowymi utworami zespołu jak m.in. „Wehikuł czasu”, „Whisky”, „Czerwony jak cegła”, czy ''Naiwne Pytania''.

 

Ponadczasowe przeboje Kasi Kowalskiej i Dżemu wysłuchane na żywo, fantastyczna atmosfera i wspaniała publika - to gwarancja udanego wieczoru i niezapomniane przeżycie!

 

Bilety na Star Festiwal

do kupienia na oficjalnej stronie Festiwalu:

w cenie od 30 GBP

 

Star Festiwal 2017 z Kasią Kowalską i Grupą Dżem w Peterborough odbędzie się w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Start: godz. 18:00

Kasia Kowalska i Dżem zagrają w przepięknej Sali Widowiskowej KingsGate, w której będzie bawić się około 1500 gości! Organizatorzy przygotowali na stronie Festiwalu plan obiektu, gdzie możecie wybrać swoje ulubione miejsce na koncercie.
Na miejscu do dyspozycji gości jest olbrzymi, bezpłatny parking, który znajduje się bezpośrednio przy obiekcie.

Kingsgate Conference Centre
Staplee Way 2, Peterborough, PE14YT
, Eastern Region

 

Więcej informacji:

 

UWAGA KONKURS!
Do rozlosowania mamy darmowe bilety na Star Festiwal 2017 z Kasią Kowalską i Grupą Dżem w Peterborough.
Udział w losowaniu wezmą tylko zgłoszenia z pełnym imieniem i nazwiskiem. Konkurs trwa do 5 listopada 2017 roku.
Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

- Lokalizacja miejsca
 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama