Star Festiwal 2017: Kasia Kowalska i Dżem w Bostonie!
Imprezy i wydarzenia › Koncerty
Piątek,
Godzina: 20:00

Patronat:
Star Festiwal 2017: Kasia Kowalska i Dżem w Bostonie!
Radio Star zaprasza na Star Festiwal 2017! Kasia Kowalska i Dżem zagrają w Bostonie.

 

Po spektakularnych koncertach grupy Lady Pank, Radio Star zaprasza na kolejną dawkę muzycznych wrażeń: Star Festiwal 2017 - największe kulturalne wydarzenia w regionie Cambridgeshire, podczas których dla Polonii w Bostonie i w Peterborough zagrają legendy polskiej sceny muzycznej: grupa Dżem i Kasia Kowalska!


Star Festiwal to koncert kultowych Artystów, których przeboje sa głęboko zakorzenione w sercach milionów Polaków, przywołują mnóstwo wspomnień i pozytywnych emocji. Utwory Kasi Kowalskiej i Dżemu śpiewają kolejne pokolenia fanów na całym świecie, a wielbicieli ich brzmienia nie brakuje również w Wielkiej Brytanii, o czym świadczy bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem i ekspresowa sprzedaż biletów!


Jako pierwsza, wystąpi na Star Festiwal Kasia Kowalska – jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych Artystek polskiej sceny muzycznej. Wokalistka zagra dla Was 1,5 godzinny koncert i już teraz zaprasza Was do udziału w wydarzeniu!

Po koncercie Kasi Kowalskiej, na scenie pojawi się jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki - Grupa Dżem, która zaserwuje Wam 2 godziny niezapomnianych muzycznych wrażeń, z tak kultowymi utworami zespołu jak m.in. „Wehikuł czasu”, „Whisky”, „Czerwony jak cegła”, czy ''Naiwne Pytania''.

Ponadczasowe przeboje Kasi Kowalskiej i Dżemu wysłuchane na żywo, fantastyczna atmosfera i wspaniała publika - to gwarancja udanego wieczoru i niezapomniane przeżycie!

 

Bilety na Star Festiwal

do kupienia na oficjalnej stronie Festiwalu:

w cenie 35 GBP

 

Star Festiwal 2017 z Kasią Kowalską i Grupą Dżem w Bostonie odbędzie się w piątek, 17 listopada 2017 roku. Start: godz. 20:00

Kasia Kowalska i zespół Dżem zagrają dla Was w legendarnym miejscu - The Gliderdrome, gdzie koncertowały gwiazdy światowej sceny muzycznej, takie jak m.in. Jimi Hendrix, Tina Turner, David Bowie, czy Elton John.

The Gliderdrome
Spain Place, Boston, PE21 6HN
, East Midlands

 

Więcej informacji:

 

UWAGA KONKURS!
Do rozlosowania mamy darmowe bilety na Star Festiwal 2017 z Kasią Kowalską i Grupą Dżem w Bostonie.
Udział w losowaniu wezmą tylko zgłoszenia z pełnym imieniem i nazwiskiem. Konkurs trwa do 5 listopada 2017 roku.
Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

- Lokalizacja miejsca
 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama