Lipiec21Sobota
<
Lipiec
21so
22n
23po
24wt
25śr
26cz
27pt
28so
29n
30po
31wt
Sierpień
1śr
2cz
3pt
4so
5n
6po
7wt
8śr
9cz
10pt
11so12n13po14wt15śr16cz17pt18so
19n
20po
>

Spektakl teatralny "Przygoda z ogrodnikiem"
Imprezy i wydarzenia › Teatr, Kino
Sobota,
Godzina: 18:30

Patronat:
Spektakl teatralny "Przygoda z ogrodnikiem"
City Heroes Media zaprasza na londyńską premierę spektaklu "Przygoda z ogrodnikiem"!

 

"Przygoda z ogrodnikiem" to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: "Premiera", "Ostra Jazda", "Old Love", "Randka w Ciemno na dwie pary", "Długi ŁYKend" czy "Między łóżkami".

Para aktorów - państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery, ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym ogrodnik państwa Dzikich? Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość?

Wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada: Anna Mucha, Anna Korcz/Edyta Herbuś, Katarzyna Ankudowicz, Artur Krajewski, Bogdan Kalus, oraz Michał Sitarski - to wszystko powinno Was przyciągnąć bardziej niż wykłady jakiegokolwiek guru od motywacji…

- Panie i Panowie! Proszę zapiąć pasy i otworzyć umysły, ponieważ doznacie na sobie siły „Metody Dzikich”,żeby osadzić Was na ścieżce emocjonalnego i profesjonalnego sukcesu. A teraz... Oto dwoje specjalistów od samorealizacji, którzy będą przewodnikiem po meandrach Waszych osobowości, aż do osiągnięcia celu. Dyrygenci Waszego przebudzenia i nowego początku. Mężczyzna i kobieta, którzy przez siedem burzliwych lat ulepszali życie na całym globie. Powitajmy ich proszę... autorzy poradnika „Sukces, to ciągła praca nad sobą” i najlepiej sprzedającej się ostatnio książki „Dzikość w środku”... Oto przed Wami Hal i Cindy Dziki!

 

Spektakl teatralny "Przygoda z ogrodnikiem" odbędzie się 28 października 2017 roku. Start o godzinie 18:30

The Logan Hall
London, WC1H 0AL

 

Bilety

w cenie od 15 GBP

do kupienia online

 

Więcej informacji:

 

UWAGA KONKURS!
Do rozlosowania mamy darmowe bilety na Spektakl teatralny "Przygoda z ogrodnikiem".
Konkurs trwa do 15 października. Udział w losowaniu wezmą tylko zgłoszenia z pełnym imieniem i nazwiskiem.
Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

 

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama