Networking Budowlany podczas London Build Expo 2017
Imprezy i wydarzenia › Spotkania
Czwartek,
Godzina: 14:00

Networking Budowlany podczas London Build Expo 2017
Polskie firmy budowlane w Wielkiej Brytanii zdobyły ogromną reputację wśród brytyjskich Klientów: stosunek jakości do ceny, solidne wykonanie, terminowość realizacji projektów i postawa, że wszystko "da się zrobić".

 

Z myślą o polskich i brytyjskich przedsiębiorcach z sektora budowlanego, PBLINK przy współpracy z organizatorem jednego z prestiżowych wydarzeń branży budowlanej  London Build Expo 2017 serdecznie zaprasza na networking 26 października 2017 w Olymia London.

London Build Expo jest to jeden z największych eventów budowlanych w Londynie i Wielkiej Brytanii. W zeszłym roku ponad 12 tysięcy osób oraz 150 wystawców odwiedziło targi. Wydarzenie jest dedykowane wszystkim tym, którzy działają w branży budowlanej: od architektów,  deweloperów, podwykonawców po producentów i importerów materiałów budowlanych. Wśród dedykowanych sesji znajduje się m.in. Off-site Construction Summit, Fire Safety Summit, Sustainability Summit, Interior & Fit Out zone, Women in Construction and more.

 

Format Networking

Po krótkim przywitaniu uczestnicy będą mieli okazje do poznania innych gości I wymianę wizytówek. Wszyscy uczestnicy będa mogli wygrać możliwość przedstawienia swojego biznesu innym uczestnikom pod koniec sesji networkingowej. Pierwsze 10 osób zostanie wylosowane w konkursie wizytówkowym.  


Uczestnictwo jest darmowe – ograniczona liczba biletów na networking.

Należy zarejestrować się na stronie organizatora. Podczas rejestracji należy wpisać się na sesję networkingową PBLINK (Polish Business Link Construction Group Networking Event). Rejestracja:

Jeśli prowadzisz lub planujsze biznes w branży budowlanej  Wielkiej Brytanii, ten event jest najlepszym miejsce do poznania kontaktów z Twojej branży!

 

Networking Budowlany podczas London Build Expo 2017 odbędzie się 26 października 2017 roku w godz. 14:00 - 15:00

Olympia 2
Hammersmith Road, London, W14 8UX

 

Więcej informacji:

 

Serdecznie zapraszamy!

 

- Lokalizacja miejsca
 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama