Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

IV Konkurs Karaoke RADIA STAR w Jazz Cafe POSK Londyn

DyskotekiKonkursyKoncerty
IV Konkurs Karaoke RADIA STAR w Jazz Cafe POSK Londyn
Nadciąga kolejna Wakacyjna Edycja Konkursu karaoke z Radiem Star!

IV odsłona tym razem w znakomitym miejscuJazz Cafe w legendarnym POSK w dzielnicy Hammersmith w Londynie!

W sobotę 11 sierpnia od 20:00 o nagrody pieniężne powalczą Wokalne Debeściaki, jak również Zdolni… na swój sposób, aby szanse na zwycięstwo były wyrównane!

 

Kategoria Wokalny Debeściak:
I miejsce – 200 funtów w gotówce.

II miejsce – Duży Garnuch i bilet na Starfestiwal 2018: Bednarek / Anna Wyszkoni / Krzysztof Cugowski.

III miejsce – Niesforna Małpka i bilet na Starfestiwal 2018: Bednarek / Anna Wyszkoni / Krzysztof Cugowski.

 

Kategoria Każdy może:
I miejsce – 200 funtów w gotówce.

II miejsce – Duży Garnuch i bilet na Starfestiwal 2018:Bednarek / Anna Wyszkoni / Krzysztof Cugowski.

III miejsce – Niesforna Małpka i bilet na Starfestiwal 2018: Bednarek / Anna Wyszkoni / Krzysztof Cugowski.

 

Nieważne jak śpiewasz liczy się odwaga i świetna zabawa – tej nocy, jak jedna wielka Polska Rodzina, śpiewamy Największe Przeboje z Polskiej i Zagranicznej Estrady, i zgarniamy mega nagrody, ufundowane przez Zacnych Partnerów IV konkursu Karaoke Radia Star – Twojego Radia na Wyspach!

Po ogłoszeniu wyników Disco Star – Największe Przeboje Wszechczasów na Parkiecie Jazz Cafe POSK! Zagra Dyr Programowy Radio Star – Twoje Radio na Wyspach – DJ Marcin.

Regulamin Konkursu Karaoke Radia Star:
1. Drzwi otwarte 19:00 Jazz Cafe POSK – 238-246 King Street W6 0RF London. Macie godzinę czasu na rozruch – pompki, przysiady, płukanie gardła cudnymi substancjami z Jazz Caffe POSKowego baru i inne ćwiczenia rozgrzewające. Kategoryczny zakaz nudziarstwa.

2. Konkurs Karaoke zaczynamy punktualnie o 20:00 – przesłuchania potrwają do 23:00.

3. Na stolikach czekać będą listy z Największymi Przebojami Polskiej i Zagranicznej Estrady. Aby było sprawiedliwie, nie ma możliwości odtworzenia podkładów z Waszych nośników, czy z internetu. Wybieramy to, co jest na wypaśnej liście i śpiewamy tak jak kochacie, aby każdy miał równe szanse.

4. Zapisy u ojca prowadzącego już od 19:00 – na gorącej liście u ojca prowadzącego. Zgłoszenia będą przyjmowane do 22:00 – 22:30, tak aby względnie wszyscy zapisani zdążyli zaśpiewać do 23:00. Każdy uczestnik dobrowolnie bierze udział w konkursie. Może wykonać tego wieczoru max. 3 pieśni. Może – ale nie musi. Kibicowanie, podśpiewywanie, tupanie, wiwatowanie, chórki, integracja, stawianie kolejek ulubionemu wykonawcy, przyjmowanie kolejek od fanów, bądź ulubionych wykonawców - jak najbardziej wskazane!

5. Ojciec prowadzący zastrzega sobie prawo do ustalania kolejności występów. Zwykle artyści śpiewają zgodnie z kolejnością zapisów. Jeśli zapisujesz się z więcej niż jedną pieśnią, Twoje występy będą rozłożone równomiernie na liście, abyś nie występował/a piosenka po piosence.

6. O 23:00 ojciec prowadzący bezwględnie kończy przesłuchania więc… jeśli czujesz, że potrzebujesz więcej wesołych procentów, aby się ośmielić (więc również i czasu) – przyjdź wcześniej, abyś nie pozbawił fanów Twojego genialnego występu!

7. Kryteria, którymi kieruje się Jury w trakcie oceny i bieżącego przyporządkowania występujących do danej kategorii:

Kategoria Wokalny Debeściak – wokal Debaściak.

Kategoria Każdy Może – choreografia, strój, emocje, rozmiar buta, wzrost, kolor oczu, kolor włosów, efekty specjalne, dedykacje, grupa wsparcia, rozmiar bielizny, znajomość języków obcych, brak znajomości języków obcych – słowem wszystko, co nie jest Wokalem Debeściakiem, a co może zaskoczyć Jury… W sensie – mile zaskoczyć.

8. Jury w składzie – Sponsorzy IV Edycji Konkursu Karaoke – o 23:00 udają się na 10-minutową naradę i po naradzie ogłoszą zwycięzców w obu kategoriach: Wokalny Debeściak oraz Każdy Może. Wtedy nastąpi wręczenie nagród pieniężnych i rzeczowych, tradycyjna wymiana koszulek, stawianie kolejki przegranym od wygranych, stawianie kolejki wygranym od przegranych. I ojcu prowadzącemu. On też musi.

9. Nie masz możliwości niezgodzenia się z werdyktem Jury. Będzie najsprawiedliwsze na świecie. Poza tym brat, siostra, mąż, żona, babcia, dziadek, wujek, ciocia, syn, córka, teściowa, zięciu, synowa, krewny, krewna, krewni kogokolwiek z Jury mogą zaśpiewać – ale jej / jego występ nie będzie oceniany przez Jury.

10. IV Konkurs Karaoke Radia Star – Twojego Radia na Wyspach – to impreza znakomita, bo uczestniczą w niej najlepsi w mieście, znakomici Goście. Element rywalizacji jest, ale przede wszystkim jest to świetna zabawa i mamy nadzieję, że po konkursie będziesz mógł/mogła śmiało to potwierdzić!

Do zobaczenia 11 sierpnia w sobotę, w Jazz Cafe POSK w Londynie!

 

Radio Star – Twoje Radio na Wyspach 

Z siedzibą w POSKu w Londynie. Słuchasz na aplikacjach mobilnych IOS / ANDROID / TuneIn / odbiornikach radiowych WiFi, bądź tradycyjnie na PC. www.radiostar.net

 

Adres:

POSK - Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny
238-246 King Street
Londyn, W6 0RF

Data i czas:

Cena:

£10
Otwórz w Google Maps
Reklama

Ostatnio dodane