Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Hyperloop - przyszłość transportu

Seminarium
Hyperloop - przyszłość transportu
Z cyklu Czwartek 4YOU Stowarzyszenie Techników Polskich zaprasza na prezentację Hyperloop - systemu transportu, w którym pojazdy przewożące ludzi i ładunki poruszają się z prędkością ponad 1000 km/h w rurach niskiego ciśnienia.

Prezentacja obejmie techniczne aspekty, zastosowanie i implikacje technologii dla społeczeństwa i przemysłu. Prelegenci Adam i Grzegorz opowiedzą także o swoim czasie w HYPED - ekipie Hyperloop University of Edinburgh oraz o ich nowo założonym start-upie - Continuum Industries.

Adam Anyszewski - Współzałożyciel i Architekt Systemowy w Continuum Industries. doktorant. Absolwent elektrotechniki i mechaniki, doktorant Uniwersytetu w Edynburgu. Prezes zespołu HYPED do lipca 2018roku.

Grzegorz Marecki - Współzałożyciel i CEO w Continuum Industries. Absolwent wydziału inżynierii lądowej Uniwersytetu Heriot-Watt. Do lipca 2018 r. kierownik badań zespołu HYPED.

Kiedy: 18 października 2018, godz. 19:00

Gdzie: POSK, 238-246 King Street, Hammersmith W6 0RF

Sala Multimedialna

Adres:

POSK - Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny
238-246 King Street
Londyn, W6 0RF

Data i czas:

Cena:

wstęp wolny
Otwórz w Google Maps