Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Dwujęzyczny monodram 'Intruz'

Teatr, Kino
Dwujęzyczny monodram 'Intruz'
19 listopada 2018 roku, w Hope Theatre w Londynie, odbędzie się czytanie sztuki "Intruz ("The Visitor") Remiego Rachuby. Dwujęzyczny monodram opowiada o młodym Polaku, który przeprowadza się z kraju do Szkocji, by odmienić swój los i spełnić marzenia.

Monodram Remiego Rachuby to historia młodego Polaka, który po traumatycznych przeżyciach w kraju postanawia wyjechać do Szkocji. Decyduje się zamieszkać w Glasgow. Tam jednak dochodzi do kolejnego incydentu w jego życiu, w konsekwencji którego bohater szuka pomocy policji. Kiedy sprawcy ataku zostają odnalezieni, dochodzi do konfrontacji ofiary z napastnikami.

"The Visitor" nominowany do nagrody na najlepszy monodram w King's Head Theatre w Londynie w 2013 roku, dostał się także do ostatniego etapu konkursu BBC Writersoom.

Reżyseria: Marcus Montgomery Roche.

W projekcie udział bierze także Asylon Theatre z Edynburga, prowadzony przez polską reżyserkę i producentkę, Martę Mari.

Poniedziałek, 19 listopada, godz. 16.30

The Hope Theatre, Londyn, N1 1RL

Wstęp wolny

http://www.remirachuba.com

Projekt wspiera: Alu-Lids (www.platynki.pl)  i Piekarnia Nowakowski - Nowel (www.piekarnianowakowski.pl), 

Plakat Cindy Derby, www.cindyderby.com.

 

Adres:

The Hope Theatre
207 Upper Street
Londyn, N1 1RL

Data i czas:

Cena:

wstęp wolny
Otwórz w Google Maps
Reklama

Ostatnio dodane