Dwujęzyczny monodram "The Visitor"
Imprezy i wydarzenia › Teatr, Kino
Piątek,
Godzina: 16:00

Patronat:
Dwujęzyczny monodram "The Visitor"
12 października 2018 roku, w King's Head Theatre w Londynie, odbędzie się czytanie sztuki "The Visitor"(tytuł polski "Intruz") Remiego Rachuby. Jest to dwujęzyczny monodram opowiadający o młodym Polaku, który przeprowadza się z kraju do Szkocji, by odmienić swój los i spełnić marzenia.

Monodram Remiego Rachuby to historia młodego Polaka, który po traumatycznych przeżyciach w kraju postanawia wyjechać do Szkocji. Decyduje się zamieszkać w Glasgow. Tam jednak dochodzi do kolejnego incydentu, w konsekwencji którego bohater szuka pomocy policji. Kiedy sprawcy ataku zostają odnalezieni, dochodzi do konfrontacji ofiary z napastnikami.

"The Visitor" nominowany do nagrody na najlepszy monodram w King's Head Theatre w Londynie w 2013 roku, dostał się także do ostatniego etapu konkursu BBC Writersoom.

Reżyseria: Marcus Montgomery Roche.

W projekcie udział bierze także Asylon Theatre z Edynburga, prowadzony przez polską reżyserkę i producentkę, Martę Mari.

Czytanie 12 października jest finansowane  przez 2 polskie firmy:
Alu-Lids (www.platynki.pl), czołowego dostawcę platynek dla największych firm kosmetycznych w Polsce,
Piekarnie Nowakowski - Nowel (www.piekarnianowakowski.pl), rodzinną piekarnię zarządzaną już przez czwarte pokolenie, która jest liderem w dostawie chleba w Polsce i Europie.

Autorka plakatu: Cindy Derby (www.cindyderby.com)

 

- Lokalizacja miejsca
 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Piżama Party!

Klub Orła Białego Londyn211 Balham High RoadSW17 7BQ