Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Beata i Bajm w Bradford

Koncerty
Beata i Bajm wystąpi przed publicznością w Bradford.

   Beata i Bajm to bezapelacyjna ikona polskiej piosenki. Na przestrzeni lat skład zespołu zmieniał się, a jedyną osobą będącą w nim od początku jest wokalistka Beata Kozidrak.

   Nazwa Bajm wywodzi się od pierwszych liter imion założycieli: Beaty Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego. Ostateczny skład wykrystalizował się w 1993 roku: Beata, Kozidrak, Adam Drath, Piotr Bielecki, Artur Daniewski, Krzysztof Nieścior, a  w 2000 roku dołączyła Maria Dobrzańska.

   Z grupą współpracowało wielu znakomitych, polskich muzyków. Formacja ma na swoim koncie kilkanaście albumów studyjnych. Piosenki z nich na trwałe zapisały się w kanonie polskiej muzyki rozrywkowej: "Józek, nie daruję ci tej nocy", "Nie ma wody na pustyni", "Co mi Panie dasz", "Jezioro szczęścia", "Szklanka wody", "Modlitwa o złoty deszcz" i wiele, wiele innych!

   Zespół regularnie koncertuje w kraju, jak i za granicą (niektóre kraje Europy). Oczywiście był i jest obecny na największych przeglądach polskiej piosenki.

Bilety dostępne na https://www.enjoyuk.pl

Bilety również do nabycia w wybranych sklepach na terenie Bradford:

  • Baba Jaga, BD4 9QY
  • Mini Market, BD4 7PT
  • Stork, BD6 2DU
  • Damian Shop, BD5 8AY
  • Maja Polish Shop, BD4 6HT
  • Polski Market (Food Plus), BD1 3JH


Szanowni Państwo,

Informujemy, że NIE MA OBOWIĄZKU okazywania certyfikatu szczepień lub negatywnego testu na COVID-19 by wejść na koncert.

Adres:
Life Centre
Wrapping Road
Bradford, BD3 OEQ
Data i czas:
Cena:
£39
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama