46. edycja Balu Polskiego
Imprezy i wydarzenia › Spotkania
Sobota,
Godzina: 18:30

Patronat:
46. edycja Balu Polskiego
Bal będzie w tym roku świętował 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, po 123 latach rozbiorów.

Ta doroczna, charytatywna impreza odbędzie się w londyńskim West Endzie i ma na celu połączenie wspaniałej okazji towarzyskiej ze zbieraniem funduszy na wybrane organizacje charytatywne.

Patronem 46. Balu Polskiego będzie Jego Ekscelencja dr hab. Arkady Rzegocki, ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Wielkiej Brytanii.

Gościem specjalnym będzie senator Anna Maria Anders, pełnomocnik prezesa Rady Ministrów ds. Dialogu Międzynarodowego.

Bal poprowadzi w tym roku gwiazda polskiej telewizji Joanna Moro z programu "Taniec z Gwiazdami". 

Grupa folklorystyczna Młody Las wprowadzi w nastrój tematu balu, prezentując wiązankę ludowych tańców polskich oraz poprowadzi gości do kolacji tradycyjnym polonezem.

Grupa muzyczna, czyli Grzegorz Wilk z zespołem Wolf Band, oraz debiutująca u nas gwiazda polskiej Eurowizji, Magdalena Tul, będą grali do końca balu.

Bal Polski jest imprezą całkowicie charytatywną i wszystkie pieniądze zebrane w trakcie wieczoru zostaną przekazane na rzecz dwóch wartościowych organizacji charytatywnych: Specjalistycznego Ośrodka Diagnostyki, Leczenia i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Upośledzeniem Słuchu w Opolu oraz dla instytucji Rethink Mental Ilness z Wielkiej Brytanii. 

46. Bal Polski odbędzie się w sali balowej hotelu Sheraton Grand Park Lane na Piccadilly, w londyńskiej dzielnicy Mayfair, w sobotę 3 lutego 2018 roku.

Bilety w cenie 175 funtów od osoby. Bilet obejmuje powitalnego szampana (tzw. „champagne reception”), trzy daniową kolację z winem, kawą, herbatą oraz petit fours.

Bilety można nabyć na stronie wydarzenia:

Serdecznie zapraszamy!

- Lokalizacja miejsca
 
Dodaj wiadomość do:
Reklama