Our Privacy Policy and Cookies have been updated.

We have made some important changes to our Privacy and Cookies Policy and we want you to know what this means for you and your information.

Menu

Hurricane of Hearts for Ukrainian children

Hurricane of Hearts for Ukrainian children
Ukraiński żołnierz rozmawia ze swoją córką (Fot. Getty Images)
Organisation Hurricane of Hearts, in the cooperation with one of the biggest Ukrainian charities, Heart to Heart (the Ukrainian version of the Great Orchestra of Christmas Charity) has decided to collect money to enhance Ukrainian children’s welfare.
Advertisement
News available in Polish
Zbiórkę pieniędzy postanowiła przygotować organizacja Hurricane of Hearts we współpracy z jedną z największych ukraińskich organizacji charytatywnych Serce do Serca (ukraiński odpowiednik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy).

"Nie możemy w żaden sposób wpłynąć na politykę czy decyzje dorosłych, ale na pewno czuwanie i solidaryzowanie się w bólu przed telewizorem wiele nie da" - tłumaczy Dagmara Chmielewska, założycielka Hurricane of Hearts.

"Dlatego należy pomóc tym, o których w ogóle się nie mówi i w ogóle ich nie widać - czyli o dzieci i młodzież. Tracą swoje dzieciństwo w momencie, gdy rodzice walczą o ich młodość - młodość wciąż niepewną i dość trudną do przewidzenia" - dodaje.

Datki można wpłacać na stronie internetowej: Hurricane of Hearts. Cała zebrana kwota zostanie przekazana fundacji: Serce do Serca na Ukrainie.
 
  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 21.05.2019
  GBP 4.904 złEUR 4.306 złUSD 3.862 złCHF 3.824 zł

  Sport


  Advertisement