Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

128 dni przed Bożym Narodzeniem irlandzka sieć Brown Thomas otwiera świąteczny dział

128 dni przed Bożym Narodzeniem irlandzka sieć Brown Thomas otwiera świąteczny dział
Brown Thomas ma swoje sklepy w Dublinie, Cork, Galway i Limerick. (Fot. Wikipedia)
Choć mamy środek sierpnia i głowę pełną wakacyjnych planów lub świeżych wspomnień, to Brown Thomas już myśli o Bożym Narodzeniu. Znana w Irlandii sieć domów handlowych otworzyła dzisiaj swoje świąteczne działy pełne ozdób i pomysłów na prezenty.
Reklama

Klienci sieci eleganckich sklepów już od kilku dni śledzili wykładanie bożonarodzeniowego towaru w oddziałach w Dublinie, Limerick i Cork, a zdjęcia wraz z komentarzami publikowali na portalach społecznościowych. Nie brakowało oburzonych tak wczesnym rozpoczęciem sezonu, jak i tych nieskrywających ekscytacji.

"Już teraz słyszymy dzwoneczki sań! Do świąt pozostały tylko 132 dni!" - napisał kilka dni temu na swoim profilu stronie Odeon Bar.

Sklepy Brown Thomas gotowe do świąt. (Fot. Twitter/@BrownThomas)

Istniejący od 1848 roku dom handlowy Brown Thomas jest tradycyjnie pierwszym sklepem w Dublinie, który otwiera specjalny świąteczny dział oraz przystrojone okna wystawowe. W ubiegłym roku ekspozycja we flagowym dublińskim oddziale poświęcona była sztuce kart świątecznych.

"Co roku odnosimy się do poprzednich świąt i rozwijamy nasz temat przewodni. Najważniejszym elementem naszych wystaw bożonarodzeniowych jest kreowanie niesamowitych wspomnień u klientów. Naszym celem jest oferowanie wyjątkowej magii. Sezon zaczyna się wraz z odsłonięciem wystaw w Brown Thomas" - tłumaczy dyrektor artystyczny sieci John Redmond.

Osoby, które nie mogą się doczekać świąt, mogą zatem poczuć ich atmosferę w jednym ze sklepów, a do odliczania użyć którejś z wielu stron internetowych.

 

  Komentarze


  • Freaklikeme
   17 sierpnia 2017, 20:05

   Kompletnie im odbija juz...

  • Kasia
   18 sierpnia 2017, 06:21

   To jest chore

  • Magda
   18 sierpnia 2017, 07:47

   Dlatego już nie ma radości ze świat . Bo po takim czasie patrzenia na świąteczne ozdoby etc człowiekowi chce się żygać świetami ...

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.09.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.309 złUSD 3.662 złCHF 3.818 zł

  Sport


  Reklama