Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kto zostanie Polką Roku 2014?

Kto zostanie Polką Roku 2014?
Ubiegłoroczna zwyciężczyni plebiscytu Agnieszka Kołek, której nagrodę - wyjątkowy naszyjnik - wręczył Ambasador RP Witold Sobków. (Fot. G. Skibińska)
Zjednoczone Królestwo Polek już po raz drugi ogłasza plebiscyt 'Polka Roku 2014', organizowany w ramach II Kongresu Polskich Kobiet w Wielkiej Brytanii. Ubiegłoroczna edycja wyłoniła panie, które najbardziej inspirują swoją pracą i działalnością na rzecz polskiej społeczności na Wyspach.
Reklama

Konkurs ma wskazać te kobiety, które swoją pracą, postawą i zaangażowaniem w takich dziedzinach życia jak: praca społeczna, biznes oraz kultura i sztuka, wybiją się wysoko ponad przeciętność. W ubiegłym roku plebiscyt zwyciężyła Agnieszka Kołek - główna organizatorka i kuratorka międzynarodowego festiwalu "Passion for Freedom", odbywającego się corocznie w Londynie.

W tym roku kandydatury wyjątkowych Polek przyjmowane będą do 15 września na adres: biuro@krolestwopolek.eu, a zgłaszającymi mogą być instytucje, organizacje oraz osoby prywatne.

W zgłoszeniu powinno znaleźć się imię i nazwisko kandydatki, kategoria działalności (praca społeczna, biznes lub kultura i sztuka) oraz krótkie uzasadnienie kandydatury.

Do plebiscytu mogą zostać zgłoszone Polki zamieszkałe na terenie Wielkiej Brytanii, które inspirują swoją działalnością i zaradnością. Szczegółowy regulamin plebiscytu oraz karta zgłoszeniowa znajduje się na stronie: krolestwopolek.eu/plebiscyt.

Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz nagrodzenie laureatek we wszystkich trzech kategoriach nastąpi podczas II Kongresu Polskich Kobiet w Wielkiej Brytanii, 11 października w Ambasadzie RP w Londynie.

 

  Komentarze


  • WszechPolak
   19 sierpnia 2014, 13:36

   Ja obstawiam ze Polka Roku 2014 zostanie Damian Mazurek-czy-jakos-tak albo jego partner Arkadiusz. Makrelima nie ma szans bo ma obsmierdle wasy od papierosow ktorych nie moze jednak zgolic z powodu wyszczerbionych dziasel. 3mamy kciuki!

  • Transek
   19 sierpnia 2014, 16:02

   Ja proponuje Rafalale lub Anie Grodzka

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 22.03.2019
  GBP 4.970 złEUR 4.289 złUSD 3.795 złCHF 3.808 zł

  Sport


  Reklama