Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Pokażmy się Polsko!

Pokażmy się Polsko!
Inicjatorka akcji Dagmara Chmielewska podczas poprzedniej edycji Finału
Choć do XXII Finału WOŚP w Londynie pozostał jeszcze nieco ponad miesiąc, przygotowania idą pełną parą. Tej edycji Finału w Londynie będzie towarzyszyć hasło 'Pokażmy się Polsko'.
Reklama
WOŚP-owe plakaty są już wydrukowane, a wolontariusze rozprowadzają je po polskich sklepach i instytucjach. Wkrótce orkiestrowe serduszka będą widoczne wszędzie tam, gdzie pojawia się brytyjska Polonia.

Wiadomo także, kto wystąpi podczas Finału. Z Polski przylecą na Wyspy aż trzy gwiazdy - Majka Jeżowska, Ja mmm Chyba Ściebie i Poparzeni Kawa Trzy.

Zebrano również mnóstwo atrakcyjnych gadżetów i usług na WOŚP-ową aukcję. "Warto będzie wziąć ze sobą trochę dodatkowej gotówki i pomóc dzieciakom, a przy tym sprawić sobie lub komuś prezent" - zachęcają organizatorzy.

Po raz drugi do akcji dołączą się motocykliści z klubu Panther MC, a w przeddzień Finału - tj. 11 stycznia 2014 r. - odbędzie się wielka parada motocyklowa.

Tegorocznemu Finałowi będzie towarzyszyć hasło "Pokażmy się Polsko", a organizatorzy zadbają o to, aby wszystkie materiały promocyjne były dostępne także w języku angielskim.

"Zdajemy sobie sprawę, że wielu Polaków ułożyło sobie życie z osobami innej narodowości. Chcielibyśmy, aby nie musieli oni zostawiać współmałżonka czy współmałżonki w domu, a wręcz przeciwnie - przyprowadzić taką osobę na naszą imprezę i bawić się wspólnie, przy polskich pierogach, polskiej muzyce i w fantastycznej polskiej atmosferze. Chcemy wyjść z naszym wydarzeniem do międzynarodowego odbiorcy i pokazać jak fantastyczny jest nasz kraj, co sobą reprezentuje i jak świetnie można się z nami Polakami bawić" - zachęcają organizatorzy.

Każdy, kto chce być wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do 15 grudnia 2013 powinien wejść na stronę www.hurricaneofhearts.com i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Więcej na temat XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Londynie można znaleźć w naszej Ukipedii.
 

  Komentarze


  • Kiwi
   9 grudnia 2013, 12:51

   Nie chce biadolić ale to chyba oczywiste ze materiały w jezyku angielskim powinny byc ogolnodostepne.. Nie badzmy arabami

  • Ja
   9 grudnia 2013, 14:43

   Wszystko fajnie.Popieram akcje Owsiaka,ale z tymi gwiazdami to Was poniosło!!!Zbiórka pieniędzy prowadzona jest dla potrzebujących.I całe szczęście,bo gdyby dla tych "gwiazd" ludzie mieli przyjść,to nie zebralibyście nawet 100 funciaków.

  • Czytelnik
   9 grudnia 2013, 16:16

   banda cpunow i patologow!!14

  • John
   9 grudnia 2013, 19:15

   kurde Majka bedzie, ale czad...musze tam byc!!!!

  • Zolza
   9 grudnia 2013, 19:37

   A ja powiem tak , wlasnie ten line up w WOSPie uwielbiam po srednio 10 koncertach rocznie "gwiazd" w Londynie łakne czegos nowego świerzego i innego i w tej kwestii jestem co roku pozytywnie zaskoczona najpierw Enej , potem My Riot teraz Poparzeni ktorzy w Polsce sa juz gwiazda . A efekty finansowe WOSP w Londynie 23 tys funtow w zeszlym roku przy malo znanych gwiazdach mowi samo za siebie

  • Shamman
   9 grudnia 2013, 21:34

   do czytelnik: czy wazne kto przyjdzie? kazdy jest mile widziany, wazny jest cel a ten akurat jest wspanialy. Mimo ze wrzucasz wszystkich do jednego wora i nadajesz im etykietke to z mila checia sie tam z toba spotkam. Zapraszam moze zmienisz zdanie.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.04.2019
  GBP 4.948 złEUR 4.279 złUSD 3.800 złCHF 3.759 zł

  Sport


  Reklama