Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Zgubiłeś coś w samolocie Aer Lingus? Zapłacisz 60 euro za zwrot

Zgubiłeś coś w samolocie Aer Lingus? Zapłacisz 60 euro za zwrot
Liniel otnicze Aer Lingus powstały w 1936 roku. (Fot. Getty Images)
Nawet 60 euro muszą od teraz płacić pasażerowie chcący odzyskać przedmioty zgubione na pokładzie samolotów linii Aer Lingus. Irlandzki przewoźnik zatrudnił firmę zewnętrzną do obsługi biura rzeczy znalezionych.
Reklama

WeReturnIt jest przedsiębiorstwem świadczącym usługi przewoźnikom na całym świecie. Odzyskanie zagubionego przedmiotu kosztuje tutaj €20 za portfel, klucze, zegarek czy okulary, a €30 za torbę. Aparat fotograficzny i tablet zwracany jest po uiszczeniu €40, a laptop - €60. W cenę wliczony jest również koszt wysyłki pod dowolny adres na świecie.

“Jeśli zostawiłeś jakąś własność na pokładzie samolotu lub w poczekalni linii Aer Lingus na dublińskim lotnisku, skorzystaj z pomocy WeReturnIt. Jednak, o ile zrobimy wszystko, by pomóc wam w odzyskaniu przedmiotów, to nie ponosimy za nie żadnej odpowiedzialności” - zastrzega na swojej stronie przewoźnik.

Na dublińskim lotnisku zaś pozostawione przez pasażerów przedmioty przekazywane są na posterunek Airport Police. Tam przechowuje się je przez 2 miesiące. Przy odbiorze od właścicieli pobierana jest opłata €6. Według informacji biura, przedmioty mogą zostać wysłane pod wskazany adres za dodatkową opłatą.

Lista znalezionych rzeczy publikowana jest na stronie lotniska.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2018
  GBP 4.841 złEUR 4.291 złUSD 3.670 złCHF 3.799 zł

  Sport


  Reklama