Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Zgłoś kandydatkę do tytułu "Polka Roku"!

Zgłoś kandydatkę do tytułu "Polka Roku"!
Coraz więcej Polek na Wyspach podąża za swoimi ambicjami, inspirując innych. Która z nich zwycięży w tegorocznym plebiscycie? Przekonamy się 11 października. (Fot. Thinkstock)
Jeszcze tylko do jutra można zgłaszać kandydatki do plebiscytu 'Polka Roku', organizowanego w ramach Kongresu Kobiet Polskich w Wielkiej Brytanii. W konkursie mogą wziąć Polki zamieszkałe na terenie Wielkiej Brytanii, które inspirują innych swoją działalnością i zaradnością.
Reklama

Już 11 października odbędzie się II Kongres Kobiet Polskich w UK, organizowany przez Zjednoczone Królestwo Polek - inicjatywę społeczną, mającą na celu wspieranie rozwoju potencjału Polek mieszkających w Wielkiej Brytanii oraz obalanie negatywnego stereotypu Polki na Wyspach.

Podobnie jak w ubiegłym roku, w programie kongresu znalazło się rozstrzygnięcie plebiscytu "Polka Roku". Kandydatki można zgłaszać jeszcze do jutra, 25 września, pod adres email: biuro@krolestwopolek.eu. Panie będą wybierane w kilku kategoriach: biznes, kultura i sztuka oraz praca społeczna.

Kandydatki mogą się zgłaszać osobiście lub przez osoby trzecie – instytucje, organizacje i osoby prywatne.

Nazwisko zwyciężczyni ujawnione zostanie 11 października (podczas Kongresu), a laureatki otrzymają nagrody „Polka Roku w UK 2014”. 

Regulamin plebiscytu dostępny jest na stronie: krolestwopolek.eu

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.03.2019
  GBP 4.950 złEUR 4.287 złUSD 3.758 złCHF 3.785 zł

  Sport


  Reklama