Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Zderzenie dwóch ciężarówek z minibusem na autostradzie M1. Są ofiary

Zderzenie dwóch ciężarówek z minibusem na autostradzie M1. Są ofiary
Droga wciąż pozostaje zamknięta dla ruchu. (Fot. Twitter/@Ollie Miller)
Kilka osób zginęło, a cztery zostały ranne, w wyniku tragicznego wypadku do jakiego doszło dziś w nocy ok. 3:15 (czasu GMT) na austostradzie M1 w okolicach Newport Pagnell w Buckinghamshire.
Reklama

O ostrożność na drogach apelowali wczoraj drogowcy, zwracając uwagę, że wielu Brytyjczyków wyruszyło w podróż poza miejsce zamieszkania w związku z rozpoczynającym się długim weekendem.

Wciąż nie jest znana pełna liczba ofiar. Wiadomo nastomiast, że do szpitala trafiły w sumie cztery osoby. 

W wypadku brały udział dwie ciężarówki oraz minibus. Miejscowa policja poinformowała, że aresztowano dwie osoby pod zarzutem niebezpiecznej jazdy.

"Na miejscu wciąż są służby ratunkowe, droga pozostaje więc zamknięta. Prosimy wszystkich, aby znaleźli alternatywną drogę, jeśli są w czasie podróży w okolicy" - przekazał Henry Parsons z lokalnej policji.

Przy okazji wezwano również wszystkich świadków zdarzenia, aby kontaktowali się z policjantami, aby pomóc w ustaleniu przyczyn wypadku.

Drogowcy apelują o unikanie tej trasy. (Fot. Google Maps)

 
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2019
  GBP 4.928 złEUR 4.344 złUSD 3.932 złCHF 3.967 zł

  Sport


  Reklama