Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

"Zagrażający życiu" huragan Hector zmierza ku brzegom UK

Nad Wyspy nadciągają ciemne chmury... (Fot. Getty Images)
Huragany o sile 'zagrażającej życiu' spodziewane są jutro m. in. na północy Anglii oraz w Szkocji. Met Office wydał żółty alert pogodowy.
Reklama

Północny wschód, północny zachód oraz Yorskshire zostaną nawiedzone przez wiatry do 100 km/h. Służby ostrzegły, iż wywołane huraganem duże fale mogą stanowić na wybrzeżach zagrożenie dla życia.

"Istnieje także ryzyko ze strony niesionych wiatrem przedmiotów, odcięcia dostaw prądu oraz chaosu na drogach i kolejach” - wylicza Met Office.

Skutków huraganu Hector nie odczują jednak londyńczycy. W stolicy dziś i jutro panować będzie przyjemna temperatura około 22 st. C. W piątki słupki rtęci spadną nieco poniżej 20 kresek.

"Na początku przyszłego tygodnia w Londynie i na południowym wschodzie spodziewamy się 24-25 st. C. W sobotę i niedzielę do południa jeszcze jednak popada. Wygląda na to, że w przyszłym tygodniu będziemy się cieszyć słońcem, tak jak to było w ostatnich tygodniach” - przekazał "Evening Standard” prognostyk Craig Snell.

Specjalista przekazał dobrą wiadomość dla osób cierpiących na katar sienny – deszcz i wiatr obniży w weekend zawartość pyłków w powietrzu.

Londyńczycy na szczęście wciąż będą mogli cieszyć się dobrą pogodą. (Fot. Getty Images)

 

  Komentarze


  • Ziutek
   13 czerwca, 18:52

   nie bylo lepszego zdjecia? taka krowa tylko?

  • U.
   13 czerwca, 19:27

   Niestety tylko takie zdjęcie udało się zrobić, bo barany takie jak Ziutek chowają się w zaciszu swoich domów i nie ma możliwości sfotografować ich 😉 ale nie załamuj się Ziutku, kiedyś zabłyśniesz swoimi atutami 😉 😂

  • Ziutek do U
   13 czerwca, 19:45

   Przepraszam, to Ty na zdjęciu?

  • Do ziutek
   14 czerwca, 00:40

   Chcialbys,masz cos z glowka

  • Stop hejtowi
   14 czerwca, 05:44

   Szanowni komentujący,są ludzie na tej ziemi którzy umieją czytać po polsku a po przeczytaniu Waszych komentatzy wniosek nasuwa się sam....

  • THC
   14 czerwca, 08:00

   Nie wniosek, ale pytanie: Spakowani? Hue hue hue

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2018
  GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

  Sport


  Reklama