Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Zaatakowany prezydent Siedlec: "Bogu zawdzięczam, że mogę być jeszcze na tym świecie"

Zaatakowany prezydent Siedlec: "Bogu zawdzięczam, że mogę być jeszcze na tym świecie"
Wojciech Kudelski powoli dochodzi do zdrowia. (Fot. Getty Images)
'Żyję dzięki boskiej pomocy; Bogu zawdzięczam, że mogę być jeszcze na tym świecie' - przekazał 'Super Expressowi' były prezydent Siedlec Wojciech Kudelski, który został w poniedziałek zaatakowany przez nożownika.
Reklama

Dziennik "Super Express" poinformował, że stan zdrowia Wojciecha Kudelskiego powoli się poprawia, choć przebywa on wciąż po poważnej operacji w Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach i jest podłączony do specjalistycznej aparatury.

Wczoraj sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla Dejana S., podejrzanego o usiłowanie zabójstwa byłego prezydenta Siedlec. Gazeta wskazuje, że Dejan S. przyznał się do napaści na Kudelskiego, lecz nie podał motywu swojego działania, ani nie wyraził też skruchy. Pytany przez "SE", dlaczego chciał zabić byłego prezydenta Siedlec, Dejan S. odpowiedział: "bo tak".

Były prezydent Siedlec został zaatakowany w poniedziałek przed godz. 8:00 czasu lokalnego. Sprawca zbiegł i był poszukiwany przez policję. Były prezydent z obrażeniami ciała trafił do szpitala i przebył operację. Wczesnym popołudniem funkcjonariusze policji zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o napaść na Kudelskiego.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.09.2019
  GBP 4.906 złEUR 4.343 złUSD 3.927 złCHF 3.961 zł

  Sport


  Reklama