Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wypieszczony zamek na Wyspie Man do kupienia za 4 mln funtów

Wypieszczony zamek na Wyspie Man do kupienia za 4 mln funtów
Na pewno nie zabraknie chętnych na zakup takiej nieruchomości... (Fot. www.homesandproperty.co.uk)
Po trwającej 3 lata renowacji na sprzedaż został wystawiony zamek w stylu gotyckim na Wyspie Man. Z górującej nad wybrzeżem budowli rozciąga się bajeczny widok na Douglas Head.
Reklama

Wzniesiony na początku XIX wieku zamek zyskał podczas generalnego remontu między innymi salę balową z obrotowym parkietem, ogrzewanie podłogowe, basen oraz taras do opalania.

Ośmiosypialniana Harold Tower została wystawiona na sprzedaż za £3,95 mln. Splendoru nieruchomości dodaje fakt, iż dawniej mieszkał w niej artysta John Martin, autor eksponowanego w Tate Britain dzieła “The Plains of Heaven”.

Zamek położony jest na 3 akrach gruntów. Na terenie posiadłości znajdują się dwa dodatkowe budynki – powozownia oraz domek z dwiema sypialniami.

W czasie wojny budynek służył za hotel. W 2005 roku nabyli go obecni właściciele, którzy odremontowali go z pomocą dekoratora wnętrz.

Wejście do zamku wiedzie przez ośmioboczny hol z 5 parami drzwi wiodących do 2 salonów, jadalni, piwnicy na wina oraz werandę z widokiem na zatokę. Za domem znajduje się balkon i zwieńczony basenem taras.

“Budowla sprawia wrażenie masywnego zamku, jednak faktycznie jest to bardzo wygodny rodzinny dom. Cudowne widoki, ogrzewanie podłogowe i nowoczesna kuchnia – to wszystko, czego można wymagać od nieruchomości” - zachwala James Crawford z agencji Knight Frank.

Pośrednik przekonuje, że Wyspa Man jest popularną lokalizacją wśród nabywców, ponieważ domy są tam zwolnione z opłaty skarbowej.

 

  Komentarze


  • Jas
   11 marca, 20:03

   Byłem,oglądałem nie ma w pobliżu żadnego polskiego sklepu.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.09.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.309 złUSD 3.662 złCHF 3.818 zł

  Sport


  Reklama