Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wygrana ponad 120 milionów w EuroMillions

Wygrana ponad 120 milionów w EuroMillions
Posiadacz szczęśliwego kuponu zgarnie ogromną pulę 123 milionów funtów, stając się trzecim największym zwycięzcą loterii na Wyspach.
Reklama

We wczorajszym losowaniu główna wygrana w EuroMillions o wartości 123 milionów funtów trafi do posiadacza kuponu w Wielkiej Brytanii. 

Szczęśliwy zwycięzca jeszcze nie jest znany. Gracze z całego kraju proszeni są o sprawdzenie swoich biletów. "Ten rok był naprawdę niewiarygodny dla brytyjskich graczy EuroMillions - z czterema zwycięzcami jackpota: Patrick i Frances Connolly z Irlandii Północnej cieszą się wygraną w wysokości 114,9 miliona funtów (w noworocznym losowaniu), Ade Goodchild - 71 milionów funtów (w marcu), natomiast anonimowy posiadacz biletu loterii wzbogacił się o 35,2 miliona funtów (w kwietniu)" - podsumował Andy Carter, doradca zwycięzców w The National Lottery.

Zwycięskie numery EuroMillions z wtorkowego losowania to: 25, 27, 39, 42 i 46, zaś szczęśliwe numerki: 11 i 12.

Rzecznik National Lottery zauważył, że wtorkowa wygrana plasuje nowego milionera na trzecim miejscu wśród największych wygranych w historii loterii w Wielkiej Brytanii.

Rekordowa wygrana w loterii należy do Colina i Chris Weir z Largs w North Ayrshire w Szkocji, którzy wygrali 161 milionów funtów w 2011 roku. Para w kwietniu poinformowała media o rozwodzie.

Adrian i Gillian Bayford z Suffolk zgarnęli pulę ponad 148 milionów funtów w sierpniu 2012 roku, a rok później już nie byli razem.

 

  Komentarze


  • Zenus
   12 czerwca, 14:11

   co tam 3 ci milioner u nas politycy po pare razy wygrywali raz to zadna sztuka ahaahha

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.08.2019
  GBP 4.771 złEUR 4.354 złUSD 3.928 złCHF 4.009 zł

  Sport


  Reklama