Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wybuch pod pociągiem DLR. Ewakuowano pobliską stację

Wybuch pod pociągiem DLR. Ewakuowano pobliską stację
Policja bada przyczyny incydentu. (Fot. Twitter/@newsacomUK)
Stacja Pontoon Dock londyńskiego DLR została dziś rano ewakuowana po wybuchu, do którego doszło pod jednym z pociągów. W wyniku eksplozji spod maszyny zaczęły wydobywać się kłęby dymu. Dwie osoby zostały ranne.
Reklama

Na stacji Pontoon Dock wybuchła panika, kiedy okolica pokryła się dymem, a z głośników informowano o konieczności ewakuacji.

Dwóch pasażerów, którzy znajdowali się w pociągu, zostało rannych podczas ucieczki - przekazała brytyjska policja.

W sieci szybko pojawiły się zdjęcia i filmy z incydentu. Niektórzy z pasażerów nazywali całe zajście "przerażającym". Inni informowali, że w rzeczywistości doszło nie do jednej, a do dwóch eksplozji.

"Wezwano nas na miejsce o 11:04. Podjęto ewakuację, w wyniku której dwóch pasażerów doznało obrażeń. Stacja jest obecnie zamknięta, a specjaliści próbują ustalić, co spowodowało wybuch" - poinformował rzecznik prasowy British Transport Police.

W związku z zajściem, zawieszono trasę DLR pomiędzy Canning Town a Woolwich Arsenal. Policja nie doszukała się podłoża terrorystycznego w incydencie - przyczyną wybuchu najprawdopodobniej była usterka pociągu.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2018
  GBP 4.841 złEUR 4.291 złUSD 3.670 złCHF 3.799 zł

  Sport


  Reklama