Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wołgograd, gdzie na mundialu zagrają Polacy, oczekuje 120 tysięcy kibiców z zagranicy

Wołgograd, gdzie na mundialu zagrają Polacy, oczekuje 120 tysięcy kibiców z zagranicy
W Wołgogradzie odbędą się mecze mistrzostw świata w piłce nożnej, zagraja tam też Polacy. (Fot. Getty Images)
W Wołgogradzie, jednym z 11 miast Rosji, gdzie odbędą się mecze mistrzostw świata w piłce nożnej i gdzie zagra również Polska, oczekuje się przybycia 120 tysięcy zagranicznych kibiców - oznajmił wczoraj mer miasta Andriej Kosołapow.
Reklama

Podsumowując przygotowania do mistrzostw mer oświadczył, że na stadionie Wołgograd Arena odbędzie się ostatni próbny mecz. "Sprawdzimy wszystko jeszcze raz" - zapowiedział. Zapewnił, że na terenie miasta wszystkie prace są praktycznie zakończone i że po naprawie w Wołgogradzie około 100 km dróg można je teraz uznać za jedne z najlepszych w kraju.

Strefa kibica przygotowywana dla gości piłkarskich rozgrywek ma 12 tysięcy metrów kwadratowych i pomieści jedocześnie 16 tysięcy ludzi - dodał mer. Zapewnił: "czekamy na wszystkich kibiców z każdego zakątka naszego kraju oraz z innych państw".

W czerwcu na stadionie Wołgograd Arena odbędą się cztery mecze etapu grupowego piłkarskich mistrzostw świata. Tunezja zmierzy się z Anglią, Nigeria z Islandią, Arabia Saudyjska z Egiptem, a Polska - z Japonią (28 czerwca).

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.08.2018
  GBP 4.814 złEUR 4.311 złUSD 3.787 złCHF 3.813 zł

  Sport


  Reklama