Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wizz Air uruchomi połączenie z Warszawy i Gdańska do Edynburga

Wizz Air uruchomi połączenie z Warszawy i Gdańska do Edynburga
Węgierski przewoźnik rozwija swoją siatkę połączeń. (Fot. Twitter/@TobysAviation)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią w nadchodzącym sezonie zimowym dwa nowe połączenia z Warszawy i Gdańska do Edynburga - poinformował serwis Pasażer.com. Polska zyska tym samym nowe połączenia ze Szkocją, pomimo widma twardego Brexitu.
Reklama

Według informacji portalu Pasażer.com, loty z Lotniska Chopina mają być zainaugurowane 18 grudnia br. i będą realizowane cztery razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

Pierwszy samolot z gdańskiego portu lotniczego ma wystartować dzień później - 19 grudnia. Wizz Air ze stolicy Pomorza będzie latał do Szkocji we wtorki, czwartki i soboty.

Ponadto, Węgrzy połączą również Edynburg z Budapesztem i Bukaresztem. Loty między tymi miastami wystartują 23 grudnia i będą realizowane odpowiednio trzy i dwa razy w tygodniu.

Edynburg to trzecie szkockie miasto, które pojawiło się w siatce połączeń węgierskiego przewoźnika. Linia z Polski lata obecnie do Glasgow i Aberdeen.

Loty do Edynburga są już widoczne w systemie, jednak wciąż nie ma możliwości sprawdzenia godzin wylotów i przylotów oraz zakupu biletów. 

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.08.2019
  GBP 4.771 złEUR 4.354 złUSD 3.928 złCHF 4.009 zł

  Sport


  Reklama