Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wizz Air uruchamia połączenie z Poznania do Dortmundu

Wizz Air uruchamia połączenie z Poznania do Dortmundu
Wizz Air zapowiada nowe połączenie. (Fot. Facebook/Wizz Air)
Wizz Air ogłosił, że w odpowiedzi na oczekiwania klientów, loty na trasie Poznań-Dortmund rozpoczną się dwa miesiące wcześniej niż pierwotnie planowano. Nowe połączenie zostanie uruchomione 25 marca, a loty będą odbywać się cztery razy w tygodniu.
Reklama

Pierwszy lot Wizz Air z Poznania odbył się w 2005 roku. Od tego czasu ponad 4 mln pasażerów skorzystało z niskokosztowej oferty WIZZ w poznańskiej siatce połączeń.

Linia ma w sumie dwa samoloty w bazie w Poznaniu i zatrudnia 70-osobową załogę, która zapewnia doskonałą obsługę podczas każdego lotu WIZZ. W 2018 roku w ofercie Wizz Air na loty z oraz do Poznania jest 680 000 miejsc w sprzedaży, co stanowi wzrost o 20% w porównaniu z poprzednim rokiem.

Wraz z nową ofertą do Dortmundu, Wizz Air obecnie łączy Poznań z 12 miastami w dziewięciu krajach.

“Cieszymy się, że możemy przekazać dziś tak wspaniałe wiadomości naszym klientom w Poznaniu. W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie, uruchamiamy nasze długo oczekiwane połączenie z Dortmundem wcześniej niż planowano, bo już pod koniec marca" - przekazał Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, dostarczając wygodną i niskokosztową możliwość podróży dla osób podróżujących zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!” - dodał.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.09.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.309 złUSD 3.662 złCHF 3.818 zł

  Sport


  Reklama