Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wizz Air uruchamia bezpośrednie loty z UK do Laponii

Wizz Air uruchamia bezpośrednie loty z UK do Laponii
Już od 14 grudnia będzie można polecieć z Luton do Laponii. (Fot. Getty Images)
Węgierskie linie lotnicze otwierają nową trasę z Luton w Wielkiej Brytanii do Laponii w Norwegii. Przewoźnik zachęca do wyprawy do krainy Świętego Mikołaja ceną - tylko 22,99 funtów w jedną stronę.
Reklama

Nowe bezpośrednie loty samolotów Wizz Air do Laponii odbywać będą się z lotniska Londyn Luton do norweskiego Tromso w każdy poniedziałek i piątek między 14 grudnia 2018 roku a 29 marca 2019 roku.

"To idealna podróż dla rodzin z dziećmi na zimowe ferie oraz dla tych, którzy marzą o weekendzie w zimowej krainie” – przekazuje serwis www.mirror.co.uk.

Miejscowość Tromso jest uznawana za jedną z najlepszych w Norwegii, w której można zobaczyć zorzę polarną. Warto jednak zauważyć, że jeśli ktoś marzy o odwiedzeniu wioski Świętego Mikołaja, to poza Laponią, może polecieć również do Rovaniemi w Finlandii. Podróż samochodem z jednej miejscowości do drugiej autem wynosi około 7 godzin.

Poza obserwacją zorzy polarnej, miasto Tromso słynie z oceanarium, wielorybich safari, jazdy psimi zaprzęgami, muzeów oraz najbardziej na świecie wysuniętego na północ ogrodu botanicznego. 

Zorza polarna nad norweską miejscowością Tromso. (Fot. Getty Images)

 

  Komentarze


  • Szymon
   10 listopada 2018, 07:38

   Do laponi za 23£ a do Polski na święta za 250£ to jest chore!!

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.04.2019
  GBP 4.952 złEUR 4.289 złUSD 3.812 złCHF 3.743 zł

  Sport


  Reklama