Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wielka awaria w O2. Problemy z internetem

Wielka awaria w O2. Problemy z internetem
Klienci O2 w całym kraju twierdzą, że nie mogą uzyskać dostępu do internetu bez połączenia Wi-Fi. (Fot. Getty Images)
Tysiące klientów O2 w Wielkiej Brytanii zgłosiły dzisiaj problemy z korzystaniem z danych i usług 4G. Sieć wszczęła już dochodzenie w tej sprawie - informuje BBC.
Reklama

Wielu użytkowników skorzystało z Twittera, aby złożyć skargę na trudności, o których po raz pierwszy poinformowano około godziny 5:30. Klienci O2 w całym kraju twierdzili, że nie mogą uzyskać dostępu do internetu bez połączenia Wi-Fi.

"Nasze zespoły techniczne badają zgłoszenia dotyczące problemów podczas korzystania z danych" - poinformował rzecznik sieci. "Połączenia głosowe działają poprawnie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności" - dodał.

Awaria ma również wpływ na inne usługi, które opierają się na sieci O2. Przestał działać m.in. elektroniczny rozkład jazdy Transport for London na przystankach autobusowych.

O2 jest po EE drugim co do wielkości operatorem mobilnym w kraju. Ma 25 milionów bezpośrednich klientów, ale świadczy również usługi dla sieci Sky, Tesco, Giffgaff i Lycamobile. To oznacza, że awaria mogła dotknąć w sumie nawet 32 milionów osób.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 22.05.2019
  GBP 4.891 złEUR 4.310 złUSD 3.862 złCHF 3.821 zł

  Sport


  Reklama