Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wielka awaria na Gatwick. Rozkład lotów pisany ręcznie

Wielka awaria na Gatwick. Rozkład lotów pisany ręcznie
Tak wyglądało dzisiaj lotnisko. (Fot. Twitter/@TamaraSalem)
Na podlondyńskim lotnisku Gatwick zawiodły informacyjne ekrany dla podróżnych, a personel musiał ręcznie rozpisywać loty na białych tablicach. Takiej sytuacji nie pamiętają nawet najstarsi pasażerowie - donosi żartobliwie serwis Metro.
Reklama

Systemy informatyczne przestały poprawnie działać dzisiaj ok. godz. 2:00 w nocy. Przedstawiciele lotniska przyznali, że w związku z awarią "garstka" pasażerów przeoczyła swój samolot.

Zdjęcia przedstawiają podróżnych, którzy tłoczą się wokół tablicy w południowym terminalu lotniska, a personel za pomocą flamastrów aktualizuje czas lotów.

"Jestem oburzona, @Gatwick_Airport z zepsutymi monitorami i maleńką tablicą. Dzięki Bogu, że mam sokoli wzrok i potrafię czytać z daleka" - napisała Elizabeth Humphries naTwitterze.

Rzecznik lotniska Gatwick potwierdził, że doszło do awarii.  "W związku z problemem Vodafone, który jest dostawcą usług informatycznych naszego lotniska, ekrany z informacjami o lotach nie są wyświetlane poprawnie" - poinformował.

"Prosimy pasażerów, aby korzystali z tymczasowych tablic lub słuchali komunikatów linii lotniczych. Spodziewamy się, że Vodafone wkrótce rozwiąże problem. Przy okazji chcielibyśmy przeprosić podróżnych za wszelkie niedogodności" - zaznaczył przedstawiciel portu lotniczego, cytowany przez "Metro".

Rzecznik dodał, że dzisiaj z Gatwick miało wylecieć ok. 79 tys. osób.

 

  Komentarze


  • Hue hue hueh
   20 sierpnia 2018, 17:11

   brexit nadchodzi wielkimi krokami.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.06.2019
  GBP 4.777 złEUR 4.255 złUSD 3.773 złCHF 3.791 zł

  Sport


  Reklama