Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wielka Orkiestra znów zagra w Londynie!

Wielka Orkiestra znów zagra w Londynie!
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już niedługo po raz 22. i nie zabraknie jej także na Wyspach. Organizatorzy przedsięwzięcia w Londynie rozpoczęli już rekrutację wolontariuszy.
Reklama
12 stycznia 2014 roku odbędzie się XXII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapoczątkowanej w 1993 roku przez Jurka Owsiaka. Kolejne przedsięwzięcie, w którym Polacy będą przekazywać datki na pomoc innym, poświęcone będzie zakupowi specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opiece medycznej seniorów.

Już od kilku lat akcja organizowana jest także w Londynie i innych brytyjskich miastach, gdzie liczna polska społeczność dorzuca swoją cegiełkę i bawi się razem z Orkiestrą. Przygotowaniem WOŚP w stolicy Zjednoczonego Kólestwa zajmuje się organizacja Hurricane of Hearts. Styczniowa impreza zaplanowana jest w "Scali" na Kings Cross, gdzie pomyślano o atrakcjach dla całych rodzin.

Tymczasem poszukiwani są wolontariusze, bez których realizacja corocznych finałów nie miałaby racji bytu. Najlepiej, aby były to osoby powyżej 16. roku życia - poniżej tej granicy wieku wymagana jest pisemna zgoda rodziców. Wszyscy wolontariusze są zobowiązani do podania informacji: Pesel, numer dowodu bądź paszportu, adres zamieszkania i adres szkoły bądź miejsca pracy. Potrzebne będzie również zdjęcie.

Mile widziane są osoby, chcące pomóc nie tylko przy zbiórce pieniędzy na rzecz WOŚP, ale także działające w sztabie organizacyjnym jako:
- specjalista ds. mediów (pisanie tekstów, robienie filmików na kanał you tube),
- specjalista od social mediów (facebook, twitter, google+),
- artyći - architekci wnętrz,
- nauczyciele, pedagodzy, opiekunowie młodzieży.

Sztab WOŚP w Londynie spotyka się w każdy wtorek o godz. 19:00 w POSK-u w salach PUNO.

Od dzisiaj możliwa jest rejestracja online na stronie hurricaneofhearts.com.
 

  Komentarze


  • 77777777
   5 listopada 2013, 07:09

   Szumu zrobia za milion, a zbiora 20 tysięcy funtow jak rok temu. Mam dość Owsiaka. Chorym powinno pomagać państwo i tego się powinnismy domagać, a nie organizować reklamę Owsiakowi, który z tego dobrze zyje.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.04.2019
  GBP 4.948 złEUR 4.279 złUSD 3.800 złCHF 3.759 zł

  Sport


  Reklama