Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wieczorna strzelanina w Londynie. Wciąż nie odnaleziono sprawców

Wieczorna strzelanina w Londynie. Wciąż nie odnaleziono sprawców
Brytyjscy policjanci uważają, że strzelanina to efekt porachunków lokalnych gangów. (Fot. Getty Images)
Trzy osoby zostały ranne w strzelaninie, która miała miejsce w Londynie wczoraj późnym wieczorem - poinformowała stołeczna policja. Mimo trwającego dochodzenia policji, wciąż nikogo nie aresztowano.
Reklama

Do strzelaniny doszło wczoraj przed stacją metra na Kingsbury High Road, około godziny 21:45.

Policja poinformowała, że nie był to atak terrorystyczny, a życie 2 mężczyzn w wieku 18 i 24 lat oraz 30-letniej kobiety nie jest zagrożone. Mężczyźni pozostają w szpitalu, a kobieta po badaniu została wypuszczona do domu.

Śledztwo w sprawie rozpoczęli lokalni policjanci wraz z detektywami Trident, specjalnego wydziału policji metropolitarnej do spraw gangów.

“Policja i pogotowie przyjęły wezwanie do strzelaniny na NW9 przy. Na miejscu służby zastały trzy ranne osoby. Miejsce przestępstwa zostało zabezpieczone, a drogi zamknięte” - przekazał krótko rzecznik Scotland Yardu.

Atak miał miejsce dosłownie godziny po trzech strzałach przed szkołą w Maida Vale (W9). Świadkowie mówili o serii wystrzałów przed Kennet West Skills Centre. Sprawca, poruszając się motocyklem, zaatakował biały samochód. Gdy pojazd uderzył w drzewo przed szkołą, motocyklista uciekł.

Świadkowie zdarzeń są proszeni o kontakt z detektywami Trident, pod numerem telefonu 101 (podając numer sprawy CAD 7952AUG20) lub anonimowo z Crimestoppers: 0800 555 111.

 

  Komentarze


  • Dożynki
   21 sierpnia 2018, 18:38

   A Notingh krwawy law jeszcze przed nami...stanowczo wole polskie dożynki o tej porze roku...pozdrawiam wszystkich krórzy powrócili do Ojczyzny...

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.06.2019
  GBP 4.777 złEUR 4.255 złUSD 3.773 złCHF 3.791 zł

  Sport


  Reklama