Menu

Wieczór panieński na pokładzie Ryanair

Wieczór panieński na pokładzie Ryanair
"To był najgorszy lot Ryanaira, z jakim miałem do czynienia". (Fot. Twitter/Robert Malton)
Lot z Birmingham do Alicante szybko zmienił się w wieczór panieński, gdy grupa pijanych młodych kobiet zaczęła krzyczeć oraz 'galopować' w tę i z powrotem po przejściu samolotu linii Ryanair - informuje 'The Sun'.
Reklama

Do zdarzenia, które opisują brytyjskie media, doszło w kwietniu, a nagranie z feralnego lotu umieścił w sieci niezadowolony pasażer Robert Malton, który leciał do Hiszpanii, aby zobaczyć swoją dwuletnią wnuczkę i świętować rocznicę ślubu.

"To był najgorszy lot Ryanaira, z jakim miałem do czynienia" - przyznał mężczyzna w rozmowie z "Daily Star Online". Wszystko zaczęło się, gdy grupa dziewcząt wsiadła do samolotu. @Były pod wyraźnym wpływem alkoholu. Krzyczały i ciągle zmieniały miejsca" - relacjonował Malton.

"Jestem pewny, że nie wolno zachowywać się tak podczas lotu, ale załoga w ogóle się tym nie przejmowała. Z każdą minutą robiło się coraz głośniej" - dodał.

Malton przyznał, że był oszołomiony, gdy stewardessa nagle poprosiła go, aby złożył swój stolik. "Mogę się założyć, że załoga bała się zwrócić im uwagę, ale była na tyle szybka, że ​​kazała mi złożyć stolik, zanim pojawił się komunikat, aby zapiąć pasy bezpieczeństwa" - zaznaczył. "Jak to możliwe, aby żadna ze stewardess nie zareagowała na takie zachowanie podczas lotu?!" - dodał.

Daily Star Online poinformował, że skontaktował się z Ryanairem w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymał odpowiedzi.

  Komentarze
  • Marty
   14 czerwca, 11:14

   Spoko loko. Wkrótce się skończy tanie latanie. Brexit sprowadzi brytoli szybko na ziemie, gdy ich Halloween zacznie się przeciągać....
   ... w nieskończoność

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 22.11.2019
  GBP 5.002 złEUR 4.298 złUSD 3.885 złCHF 3.910 zł

  Sport


  Reklama