Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Weekend na Wyspach ciepły, ale potem przyjdzie mróz

Weekend na Wyspach ciepły, ale potem przyjdzie mróz
W niedzielę w Londynie może być nawet 12 stopni. (Fot. Getty Images)
Ostatnie dni na Wyspach były chłodne, a w niektórych miejscach temperatura nie przekraczała w dzień 4 st. Celsjusza. To się jednak zmieni już w ten weekend, przy czym najlepsze wieści meteorolodzy mają dla londyńczyków.
Reklama

Dzisiaj najwięcej słońca mogli zobaczyć mieszkańcy środkowej i północno-wschodniej części kraju. Z gorszą pogodą zmagają się ci, którzy żyją na północnym zachodzie. "Tam późnym popołudniem pojawią się ulewy i silny wiatr" - informują eksperci z Met Office, cytowani przez "Metro".

Jutro, ale tylko z rana, deszcz popada w Anglii i Walii. Jeżeli chodzi o temperatury, to w Londynie słupki rtęci pokażą maksymalnie 10 kresek. Nieco chłodniej będzie w Newcastle i Manchesterze, gdzie mieszkańcy zobaczą na termometrach do 8 stopni Celsjusza.

Niedziela zapowiada się jeszcze lepiej, przy czym najcieplej będzie znowu w brytyjskiej stolicy. "W Londynie może być nawet 12 st. To dużo, biorąc pod uwagę, że średnia temperatura dla tej pory roku wynosi 6 stopni" - zaznaczają meteorolodzy.

"Cieszcie się taką aurą, bo w przyszłym tygodniu znów będzie zimno" - dodają eksperci z Met Office, którzy potwierdzają, że pod koniec miesiąca temperatura może być już znacznie niższa.

Tym samym ostrzegają przed "syberyjską bombą śnieżną", która zbliża się do Wielkiej Brytanii. Pod koniec miesiąca biały puch może pojawić się w wielu regionach kraju, również w Londynie.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.06.2019
  GBP 4.789 złEUR 4.267 złUSD 3.810 złCHF 3.816 zł

  Sport


  Reklama