Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ważne zmiany w brytyjskich emeryturach. Szczegóły w specjalnym poradniku dla Polaków

Ważne zmiany w brytyjskich emeryturach. Szczegóły w specjalnym poradniku dla Polaków
Warto zapoznać się z zasadami przyznawania emerytur w Wielkiej Brytanii. (Fot. Thinkstock)
Czy należy mi się emerytura? Ile funtów mogę otrzymać po latach pracy na Wyspach? Jakie zmiany w podstawowej emeryturze? - odpowiedzi na te pytania Polacy z Wielkiej Brytanii mogą znaleźć w specjalnej publikacji po polsku 'Wszystko o emeryturze w Anglii'.
Reklama

Podstawowa emerytura w UK uległa zmianie 6 kwietnia 2016 i była opatrzona nazwą State Pension. Polak z Wysp ułatwił rodakom zadanie i przygotował kompendium wiedzy o nowościach, zasadach i warunkach otrzymania brytyjskiej emerytury.

„Dzięki informacjom zawartym w ebooku Polacy pracujący w UK poznają warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać emeryturę, swój wiek emerytalny oraz prognozowaną wysokość świadczenia. Informacje te z pewnością pomogą im w zaplanowaniu swojej finansowej przyszłości” - napisał we wstępie poradnika Paweł Kłosiński.

Poradnik wiedzy o emeryturach o polsku. (Fot.www.moneygrabbing.co.uk)

„Z racji tego, że nowa fala emigracyjna kwalifikuje się do nowej emerytury, w poradniku znajdziesz wyłącznie informacje na temat new State Pension” - można przeczytać we wprowadzeniu do publikacji dla Polaków z Wielkiej Brytanii.

„Poradnik Wszystko o emeryturze w Anglii jest przeznaczony dla każdego Polaka mieszkającego w Wielkiej Brytanii, dla którego emerytura jest jedynie znakiem zapytania.

Na ponad 130 stronach znajdziesz odpowiedzi na każde nurtujące pytanie odnośnie systemu emerytalnego w Anglii” - zapewnia autor Radek Salak.

Autor w poradniku porusza problem różnicy pomiędzy starym a nowym systemem emerytalnym, jak szybko można sprawdzić datę przejścia na emeryturę, czy na jakie ulgi podatkowe można liczyć w związku z osiągniętym wiekiem.

Każdy, kto chciałby otrzymać Poradnik w formie ebooka, może to zrobić za pomocą strony internetowej: http://www.subscribepage.com/poradnik-emerytura-w-Anglii.

W wybranej rubryce wystarczy wpisać swój adres email, na który zostanie przesłany link do pobrania poradnika w formie PDF.

 

  Komentarze


  • Jaras
   18 maja 2017, 13:29

   Bardzo fajny poradnik polecam go ściągnąć i nie odpowiadać już nigdy więcej żadnych bzdur na temat emerytur w uk przez ludzi typu "wiem bo moj znajomy ma szwagra ktory wie ". wszystko jest bardzo klarownie napisane ,co,jak,kiedy,i dlaczego.

  • Ehh
   18 maja 2017, 16:15

   Wszystko fajnie tylko czy te informacje nie zmienia sie po wyjściu UK z UE?chodzi mi np o osoby które teraz są na wyspach ale za kilka lat nie będą.Czy fakt wypracowania odpowiedniej ilości lat do emerytury w UK (czyli te slawetne 10lat minimum, co oznacza 1/3 świadczeń kiedy osiągnę wiek emerytalny) bedzie oznaczal możliwość starania sie o ta emeryturę brytyjska nawet mieszkając poza UK?czy to regulują prawa UE?ktos mądry?

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 25.03.2019
  GBP 5.002 złEUR 4.298 złUSD 3.797 złCHF 3.818 zł

  Sport


  Reklama