WTA w Miami: Pewne zwycięstwo Radwańskiej

Radwańska "idzie" jak burza w Miami (Fot. Getty Images)
Agnieszka Radwańska pokonała Szwajcarkę Rominę Oprandi 6:0, 6:4. W kolejnym spotkaniu Polka zmierzy się z Rosjanką Jeleną Wiesniną.
Mecz trwał godzinę i 15 minut. W pierwszym secie Radwańska praktycznie "zmiotła" rywalkę z kortu. Polka trzykrotnie przełamał serwis Oprandi i wygrała tę partię "na sucho".

W kolejnej odsłonie pojedynku Szwajcarka pokazała się z dużo lepszej strony, a serwis Agnieszki zaczął szwankować. Ostatecznie Radwańska okazała się lepsza o jedno przełamanie i wygrała cały mecz.

Przed "Isią" spotkanie z Rosjanką. Panie grały razem już pięć razy. Cztery spotkania wygrała Agnieszka. Ostatni raz tenisistki zmierzyły się w sierpniu 2013 roku podczas turnieju w Cincinnati. Wygrała Agnieszka Radwańska.