Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

W Szwecji "przerażenie" po losowaniu baraży, w Danii spokój

W Szwecji
Losowanie par barażowych. (Fot. Getty Images)
Po losowaniu par barażowych eliminacji piłkarskich mistrzostw świata szwedzkie media podkreślają, że ich zespół nie mógł trafić gorzej niż na Włochów. Dużo bardziej optymistyczne nastroje panują w Danii, która zagra z Irlandią.
Reklama

"To było koszmarne losowanie. Włochy zawsze grają w dużych turniejach, a od 1958 roku nie było sytuacji, aby nie awansowały do mistrzostw świata" - napisał dziennik "Aftonbladet"

"Expressen" skomentował: "losowanie było przerażające. Gorzej już być nie mogło, idziemy do piekła".
Duńczycy są z kolei "w miarę zadowoleni" z losowania.

"Wspaniała końcówka eliminacji nie pozwoliła co prawda prześcignąć Polski, która wygrała naszą grupę, lecz dała nam drugie miejsce i baraże. Trafiliśmy na Irlandię, więc nie ma co narzekać, ponieważ mogło być znacznie gorzej" - podkreślił dziennik "Ekstrabladet".

Duńscy eksperci piłkarscy ocenili na łamach dziennika "BT", że "Irlandia jest zespołem, z którym możemy wygrać, a oceniając piłkarzy obu drużyn, to mamy 60 procent szans aby ich pokonać".

Mecze barażowe rozegrane zostaną w pierwszej połowie listopada. Polska już wcześniej zapewniła sobie prawo startu w mistrzostwach w Rosji.

Pary barażowe:

Szwecja - Włochy,
Chorwacja - Grecja,
Irlandia Północna - Szwajcaria
Dania - Irlandia 

Losowanie odbyło się dzisiaj Zurychu.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.09.2018
  GBP 4.841 złEUR 4.293 złUSD 3.668 złCHF 3.800 zł

  Sport


  Reklama