Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

W Sligo odbył się pogrzeb zamordowanej Natalii Karaczyn

W Sligo odbył się pogrzeb zamordowanej Natalii Karaczyn
Polacy w Sligo żegnają dzisiaj Natalię karaczyn. (Fot. Facebook)
Dziś w Sligo odbył się pogrzeb zamordowanej Natalii Karaczyn. Ciało kobiety znaleziono we środę. W związku ze sprawą postawiono zarzuty mężowi 30-latki.
Reklama

Dziś rano pochowano matkę trójki dzieci, którą znaleziono uduszoną we środę, krótko po 10:00. Odkrycia dokonano w rejonie Holywell Road na przedmieściach Sligo.

Kobieta zniknęła z domu w Crozon Park w niedzielę rano.

Biskup Kevin Doran przekazał krewnym i przyjaciołom zmarłej kondolencje w języku polskim.

“Wiadomość o przedwczesnej śmierci Natalii Karaczyn dogłębnie wstrząsnęła mieszkańcami Sligo. Łącząc się w żałobie i smutku wobec tak ogromnej straty, w imieniu społeczności diecezjalnej pragniemy przekazać wyrazy najszczerszego żalu i współczucia oraz zapewnienie o nieustającej modlitwie Rodzinie oraz Przyjaciołom Natalii, zarówno w Sligo, jak i w Polsce, ojczyźnie Zmarłej. Niech Dobry Bóg przyjmie Ją do Swego Królestwa, a Duch Święty obdarzy Jej Bliskich ukojeniem i pokojem serca w tym bolesnym doświadczeniu” - napisał.

Uroczystości pogrzebowe w Cathedral of the Immaculate Conception poprowadził duszpasterz polskiej społeczności w Sligo, ojciec Stanisław Kardas.

W związku ze sprawą we czwartek stanął przed sądem mąż zamordowanej, 32-letni Rafał Karaczyn. Polak został oskarżony o zamordowanie żony w ich domu, 29 kwietnia.

Według Independent.ie, mężczyzna znajduje się pod specjalnym nadzorem ze względu na ryzyko popełnienia samobójstwa.

 

  Komentarze


  • Gdgsav
   4 maja, 21:32

   We środę ? Jak juz coś piszecie to starajcie sie nie popełniać błędów .
   Szkoda dziewczyny za mloda by umrzeć :(

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.08.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

  Sport


  Reklama