Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

W Madame Tussauds stanęła rzeźba Theresy May

W Madame Tussauds stanęła rzeźba Theresy May
Theresa May powstawała w pracowni Madame Tussauds przez 4 miesiące. (Fot. Madame Tussauds)
Według oficjalnego oświadczenia przedstawicieli jednej z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w Londynie, brytyjska premier Theresa May stanie tuż obok Angeli Merkel i Donalda Trumpa.
Reklama

Ubrana w czerwoną garsonkę May wychodzi ze swojej siedziby przy Downing Street 10, trzymając w ręku teczkę z dokumentami. To właśnie ta scena została uwieczniona na rzeźbie, którą zaprezentowano niedawno w słynnym muzeum Madame Tussauds.

Strój May został stworzony przez brytyjską projektantkę Amandę Wakeley. Premier miała ją założoną na sobie przynajmniej dwa razy - w dniu, w którym ogłoszono wyniki ostatnich wyborów parlamentarnych oraz podczas pierwszego spotkania z Donaldem Trumpem.

"Wygląda na to, że rozmowy o Brexicie zbyt prędko nie dobiegną końca. Nam zajęło zaledwie 4 miesiące, aby stworzyć woskową figurę pani premier" - przekazał Edward Fuller z Madame Tussauds w Londynie.

"Theresa May pozostawi po sobie ślad w brytyjskiej polityce. Jestem pewien, że to samo będzie można powiedzieć o jej obecności w naszym muzeum" - dodał.

"Następne miesiące nie będą łatwe, nasz kraj czeka wiele trudnych decyzji. Nasza rzeźba będzie jednak silna i stabilna, w przeciwieństwie do polityki, jaką może prowadzić premier" - zakończył.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.08.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

  Sport


  Reklama