Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Urlop prezydenta Irlandii: Ryanairem na Kanary

Urlop prezydenta Irlandii: Ryanairem na Kanary
Higgins wsiadł do samolotu ostatni, a wysiadł pierwszy. (Fot. Getty Images)
Tanimi liniami Ryanair, jak zwykli 'śmiertelnicy', wyruszył tuż po świętach na Wyspy Kanaryjskie prezydent Irlandii. Michaelowi Higginsowi towarzyszyła żona Sabina.
Reklama

Z oficjalnymi wizytami prezydent lata zwykle niewielkimi samolotami biznesowymi Learjet, ale na noworoczny urlop zdecydował się jednak polecieć Ryanairem - informuje "Irish Mirror".

Para prezydencka wybrała na wypoczynek hiszpańską wyspę Gran Canaria. "Higgins wsiadł do samolotu ostatni, a wysiadł pierwszy. Na płycie lotniskowej czekał na syacownych gości samochód" - relacjonowali świadkowie.

Pałac prezydencki Aras an Uachtarain nie ujawnił żadnych szczegółów podróży. W ubiegłym tygodniu rzecznik poinformował jedynie "Irish Sun”, że jest to "prywatny wyjazd i prywatne wakacje”. "Nie komentujemy rodzinnych wyjazdów prezydenta" - zastrzegł.

Zgodę na urlop musiał wydać irlandzki rząd. Gazecie udało się dowiedzieć, że Higginsowi przyznano wolne w dniach od 28 grudnia do 8 stycznia.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.06.2019
  GBP 4.774 złEUR 4.263 złUSD 3.810 złCHF 3.810 zł

  Sport


  Reklama