Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ubrania w strzępach po locie z easyJet

Ubrania w strzępach po locie z easyJet
Tak wyglądała torba i ubrania 26-latka. (Fot. "Metro"/screenshot)
Nie tak miała zakończyć się podróż 26-letniego Brytyjczyka samolotem linii easyJet. Mężczyzna był zszokowany, gdy na lotnisku w Bristolu zobaczył, co zostało z jego bagażu. Do zdarzenia doszło 29 maja br.
Reklama

26-letni Harry Drew wracał z Barcelony z wieczoru kawalerskiego swojego przyjaciela. Zabrał tylko bagaż podręczny, ale - jak to czasami bywa w tanich liniach lotniczych - jego niewielka torba trafiła do luku bagażowego.

Kiedy jego rzeczy pojawiły się na lotniskowym taśmociągu, od razu rzuciło mu się w oczy, że torba jest porwana.

Jednak mężczyzna był jeszcze bardziej przerażony, gdy zajrzał do środka. Wszystkie ubrania były w strzępach, w tym koszulka klubowa Exeter, do której miał szczególny sentyment.

"Dostałem ją od wujka, który zmarł dwa miesiące temu. Jej nie da się zastąpić" - żali się 26-latek, cytowany przez "Metro".

Brytyjczyk poszedł ze skargą do pracownika lotniska. W odpowiedzi usłyszał tylko, że prawdopodopnie torba została uszkodzona przez elementy taśmy bagażowej.

"Nikt z obsługi nawet nie wyszedł i nie zapytał, do kogo ona należy. Po prostu wyrzucili ją na taśmę i tyle" - dodaje Harry Drew z Exeter w Devon.

Mężczyzna próbował kontaktować się z esyJet, ale jak na razie - bezskutecznie. "To niezwykle frustrujące. Żądam odpowiedzi i pewnego rodzaju rekompensaty. Muszą coś z tym zrobić" - podsumowuje 26-latek.

 

  Komentarze


  • Newman
   12 czerwca, 18:13

   Zesraj się gówniarzu, tyle możesz zrobić

  • Frodo
   12 czerwca, 18:23

   Ale sie Newman wysililes. Dlugo pracowales nad tym komentarzem? Gleboko przemyslany.

  • THC
   13 czerwca, 08:59

   Mogli mu od razu zmielic cala torbe , wtedy bym mu sprzedal torbe w krate hue hue

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2018
  GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

  Sport


  Reklama