Our Privacy Policy and Cookies have been updated.

We have made some important changes to our Privacy and Cookies Policy and we want you to know what this means for you and your information.

Menu

UK: Over 120 million won in EuroMillions

UK: Over 120 million won in EuroMillions
EuroMillions results: UK ticket holder scoops huge £123m jackpot becoming nation's third biggest lottery winner ever
Advertisement
News available in Polish

We wczorajszym losowaniu główna wygrana w EuroMillions o wartości 123 milionów funtów trafi do posiadacza kuponu w Wielkiej Brytanii. 

Szczęśliwy zwycięzca jeszcze nie jest znany. Gracze z całego kraju proszeni są o sprawdzenie swoich biletów. "Ten rok był naprawdę niewiarygodny dla brytyjskich graczy EuroMillions - z czterema zwycięzcami jackpota: Patrick i Frances Connolly z Irlandii Północnej cieszą się wygraną w wysokości 114,9 miliona funtów (w noworocznym losowaniu), Ade Goodchild - 71 milionów funtów (w marcu), natomiast anonimowy posiadacz biletu loterii wzbogacił się o 35,2 miliona funtów (w kwietniu)" - podsumował Andy Carter, doradca zwycięzców w The National Lottery.

Zwycięskie numery EuroMillions z wtorkowego losowania to: 25, 27, 39, 42 i 46, zaś szczęśliwe numerki: 11 i 12.

Rzecznik National Lottery zauważył, że wtorkowa wygrana plasuje nowego milionera na trzecim miejscu wśród największych wygranych w historii loterii w Wielkiej Brytanii.

Rekordowa wygrana w loterii należy do Colina i Chris Weir z Largs w North Ayrshire w Szkocji, którzy wygrali 161 milionów funtów w 2011 roku. Para w kwietniu poinformowała media o rozwodzie.

Adrian i Gillian Bayford z Suffolk zgarnęli pulę ponad 148 milionów funtów w sierpniu 2012 roku, a rok później już nie byli razem.

 
  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 19.09.2019
  GBP 4.906 złEUR 4.343 złUSD 3.927 złCHF 3.961 zł

  Sport


  Advertisement