Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Tylko jutro w Londynie: Darmowe piwo za oddanie krwi

Tylko jutro w Londynie: Darmowe piwo za oddanie krwi
Czy akcja będzie się cieszyć dużym powodzeniem? (Fot. Beavertown)
'Jeśli sam fakt, że Twoja krew może uratować komuś życie nie jest wystarczający, jutro będziesz mieć możliwość pomocy innym w zamian za kufel piwa' - informuje dziś dziennik 'Metro', donosząc o nietypowej akcji przygotowanej przez browar Beavertown na Tottenham.
Reklama

Począwszy od jutra od godz. 14:00, każdy kto odwiedzi Beavertown Taproom przy Lockwood Industrial Park na Tottenham, otrzyma formularz do zapisania się na pobranie krwi. Po rejestracji, firma w ramach nagrody rozdawać będzie nowe piwo - Bloody Ell 'Blood Orange IPA. Na potrzeby akcji przygotowano 500 piw.

Aby uniknąć kolejek, można zarejestrować się wcześniej za pośrednictwem strony blood.co.uk, a na miejscu pokazać jedynie e-mail z potwierdzeniem.

NHS zwraca uwagę, że w bankach krwi wciąż są braki. (Fot. Getty Images)

Akcja potrwa do 18:00, a jej celem jest zachęcenie większej liczby ludzi do oddawania krwi. Dziennik "Metro" zauważa jednak, że pomimo szczytnego celu, jest to oczywiście również element kampanii reklamowej nowego trunku od Beavertown - piwa z dodatkiem czerwonej pomarańczy.

"NHS ocenia, że potrzebujemy 400 nowych dawców każdego dnia, aby nadążyć za popytem - dlatego celebrując wprowadzenie nowego piwa, chcemy im pomóc to osiągnąć. Dajemy fanom piw rzemieślniczych kolejny świetny powód, aby oddać krew" - skomentował Sam Milard z Beavertown.

Do sprawy odniósł się również rzecznik prasowy NHS, który jednak był dość krytyczny wobec tej idei. "Cieszymy się z każdego wsparcia od osób, które oddają krew, ale ta inicjatywa nie jest właściwa i jako NHS nie uczestniczymy w niej" - przekazał w oświadczeniu.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.09.2019
  GBP 4.861 złEUR 4.326 złUSD 3.912 złCHF 3.950 zł

  Sport


  Reklama