Iga Świątek niespodziewanie wycofała się ze startu w Seulu. (Fot. Getty Images)

Turniej WTA w Seulu bez Igi Świątek. To wielki cios dla organizatorów

Iga Świątek wycofała się z rozpoczynającego się w poniedziałek turnieju WTA w Seulu. "Moja kondycja fizyczna nie wróciła jeszcze do normy po US Open" - przekazała liderka rankingu tenisistek, cytowana na portalu Tennis Korea.

"Proszę o wyrozumiałość. Nie miałam wyboru i musiałam zmienić kalendarz startów. Chcę odwiedzić Seul w przyszłym roku i zagrać przed koreańską publicznością" - dodała Polka.

Świątek do rywalizacji wróci przy okazji turnieju rangi 1000 w Pekinie, który rusza 23 września.

Z imprezy w Seulu już wcześniej wycofały się inne czołowe tenisistki: Aryna Sabalenka, Jessica Pegula, Karolina Muchova i Emma Navarro. Nie będzie też Coco Gauff czy Jeleny Rybakiny.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu. Co o tym myślisz?
Linki Sponsorowane
Ładuję...
Kurs NBP
GBP
4.9115
+0.0004
EUR
4.2462
+0.0015
USD
3.6589
+0.0001
CHF
4.6042
-0.0076
Forex
Źródło: currencybeacon.com
Ładuję...

Ogłoszenia

Wiadomości

Wydarzenia

Menu