Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Trzykrotna mistrzyni świata popełniła samobójstwo. Miała 23 lata

Trzykrotna mistrzyni świata popełniła samobójstwo. Miała 23 lata
Kellly Catlin była srebrną medalistka igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro z drużyną USA w wyścigu torowym na dochodzenie i trzykrotną mistrzynią świata w tej konkurencji. (Fot. Facebook/Women's Woodstock Cycling Grand Prix)
Nie żyje Kellly Catlin, 23-letnia srebrna medalistka igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro z drużyną USA w wyścigu torowym na dochodzenie i trzykrotna mistrzyni świata w tej konkurencji. Zmarła w swoim domu w Kalifornii - przekazała amerykańska federacja kolarska.
Reklama

Jej ojciec Mark Catlin za pośrednictwem portalu VeloNews poinformował, że w piątek w nocy popełniła samobójstwo.

"Była dla nas kimś więcej niż sportowcem. Na zawsze pozostanie częścią kolarskiej rodziny USA. Cała nasza społeczność opłakuje tę ogromną stratę" - napisał w oświadczeniu szef federacji Rob DeMartini.

Catlin złote medale MŚ z amerykańską drużyną zdobyła w trzech kolejnych latach: 2016, 2017 i 2018.

Kolarstwo nie było jej jedyną pasją. Była także znakomitą skrzypaczką oraz kontynuowała studia matematyczno-informatyczne na uniwersytecie Stanford. W jednym z wywiadów mówiła ostatnio, że dzieli swój czas między trzy dziedziny: studia, kolarstwo torowe i szosowe.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.05.2019
  GBP 4.885 złEUR 4.311 złUSD 3.870 złCHF 3.834 zł

  Sport


  Reklama