Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Trwają poszukiwania 19-letniej Polki z Irlandii

Trwają poszukiwania 19-letniej Polki z Irlandii
Daria zaginęła w miniony piątek. (Fot. Garda Press Office)
Garda prosi o pomoc w poszukiwaniach 19-letniej Darii Adamek z Wexford, portowego miasta położonego na południowym wschodzie Irlandii. Dziewczyna od kilku dni nie dała znaku życia.
Reklama

19-latka była widziana po raz ostatni w piątek, 5 kwietnia, ok. godz.8:45 na Redmond Square w Wexford - informuje Thejournal.ie.

Młoda kobieta ma 170 cm wzrostu, blond włosy i brązowe oczy. W dniu zaginięcia miała na sobie czarną kurtkę, biało-czarne legginsy i sportowe niebieskie buty. Daria miała również fioletowy plecak.

Garda jest zaniepokojona losem nastolatki i prosi o pomoc każdego, kto ją widział lub ma informacje na temat miejsca jej pobytu. 

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionej, proszone są o kontakt z Wexford Garda Station pod numerem telefonu 053-9165200.

Dziewczynę uchwyciły kamery CCTV. (Fot. Garda Press Office)

 

  Komentarze


  • Nieznajomy Wiesio
   8 kwietnia, 20:04

   Londynek jest super że publikuje takie informacje. To może być duża szansa na odnalezienie. Dziękujemy w imieniu rodziny i znajomych

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Reklama