Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Trwa nabór na praktyki Aer Lingusa

Trwa nabór na praktyki Aer Lingusa
Aer Lingus liczy zwłaszcza na praktykantki. (Fot. Getty Images)
Doroczny nabór na naukę zawodu ogłosił wczoraj Aer Lingus. Irlandzki przewoźnik liczy przede wszystkim na zgłoszenia od kobiet - nie chodzi jednak o personal pokładowy, ale obsługę techniczną w bazie.
Reklama

20 osób zostanie przyjętych do programu Aircraft Maintenance and Engineering Apprentice Scheme 2018. To 2 razy więcej niż w ubiegłym roku – donosi "The Irish Sun”.

Szkolenie trwa 4 lata i obejmuje 7 etapów szkoleń teoretycznych i praktycznych, pozwalających zostać inżynierem lotnictwa. Uczestnicy programu będą mieli także zagwarantowane praktyki zawodowe w Aer Lingus Maintenance and Engineering Hangar na dublińskim lotnisku.

Szkoła prowadzona jest przy współpracy z SOLAS w Shannon oraz DIT w Dublinie.

Kandydaci muszą posiadać przynajmniej Junior Certificate i mieć ukończone 18 lat.

"Praktykanci będą pracowali głównie przy obsłudze technicznej w bazie. Zależy nam na przyciąganiu kobiet. W ubiegłym roku nasze szkolenie ukończyły trzy panie. Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania nam swojego CV. Kandydaci muszą mieć ukończone 18 lat na dzień 1 września 2018 roku. Od przyszłych praktykantów oczekujemy zmotywowania oraz entuzjazmu, zdolności technicznych i komunikacyjnych oraz umiejętności pracy w zespole. Kurs gwarantuje pełne kwalifikacje inżyniera lotnictwa” - przekazał rzecznik Aer Lingusa.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 6 czerwca.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.08.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

  Sport


  Reklama