Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Tragedia na Isle of Wight. Jedna kobieta nie żyje, 22 osoby ranne

Tragedia na Isle of Wight. Jedna kobieta nie żyje, 22 osoby ranne
Miejsc wypadku na wyspie Isle of Wight w pobliżu Newport. (Fot. Island Echo/screenshot)
Tragicznie zakończyła się kolizja drogowa na wyspie Isle of Wight. W wypadku piętrowego autobusu i dwóch samochodów osobowych zginęła 60-letnia kobieta, a 22 osoby zostały ranne. Do wypadku doszło wczoraj w sercu wyspy na trasie A3054 w pobliżu Newport.
Reklama

Policja i strażacy zostali wezwani na miejsce wypadku wczoraj około 12:45. Czworo rannych natychmiast przetransportowano helikopterem medycznym do szpitala w Newport. Placówka St Mary's Hospital przyjęła kilkoro rannych, poszkodowni trafili również do szpitali w Brighton oraz Southampton.

"Wypadku nie przeżyła 60-letnia kobieta, która podróżowała Fiatem Bravo, troje pozostałych pasażerów w ciężkim stanie przewieziono do szpitala" - poinformowała policja Hampshire Constabulary.

W kolizji brał udział także Mini Cooper. Po zderzeniu piętrusa i samochodu osobowego strażacy musieli przecinać autobus, aby wydobyć z niego kierowcę.

Policja z wyspy Isle of Wight (Hampshire Constabulary) apeluje do świadków wypadku o kontakt z funkcjonariuszami pod numerem telefonu 101.

 

  Komentarze


  • Gość
   15 kwietnia, 11:46

   Zdecydujcie się albo piszecie slowo wyspa po polsku albo angielsku...........

  • Peters
   15 kwietnia, 14:30

   Zapewne londynek.net nie wie ze to Biala wyspa.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 26.06.2019
  GBP 4.757 złEUR 4.264 złUSD 3.754 złCHF 3.848 zł

  Sport


  Reklama