Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Tottenham zagra na nowym stadionie! Mecz 3 kwietnia

Tottenham zagra na nowym stadionie! Mecz 3 kwietnia
Na trybunach nowoczesnego obiektu będzie mogło zasiąść 62 062 widzów. (Fot. Facebook/Tottenham Tottenham Hotspur)
Tottenham Hotspur pierwszy mecz na swoim nowym stadionie rozegra 3 kwietnia przeciw Crystal Palace - poinformowało BBC. Na tym obiekcie odbędzie się też 9 kwietnia ćwierćfinał piłkarskiej Ligi Mistrzów z Manchesterem City.
Reklama

Mecz z Crystal Palace to przełożone spotkanie z 31. kolejki ligi angielskiej z 16 marca - powodem były rozgrywane równolegle ćwierćfinały Pucharu Anglii, w którym nadal występuje zespół Crystal.

"Koguty" po raz ostatni na White Hart Lane wystąpiły 14 maja 2017 przeciwko Manchesterowi United. Cały poprzedni sezon i obecny mecze w roli gospodarza drużyna Hotpsur grała na Wembley, a termin oddania nowej siedziby przedłużał się i kilka razy inauguracja, pierwotnie zaplanowana na 15 września, była odkładana.

White Hart Lane służył Tottenhamowi od... 1899 roku i mógł pomieścić 36 240 kibiców. Na trybunach nowoczesnego obiektu zbudowanego kosztem 800 mln funtów będzie mogło zasiąść 62 tysiące widzów (dokładnie 62 062).

Na nowym stadionie Tottenhamu odbędzie się też 9 kwietnia ćwierćfinał piłkarskiej Ligi Mistrzów z Manchesterem City. (Fot. Facebook/Tottenham Hotspur)

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.06.2019
  GBP 4.782 złEUR 4.260 złUSD 3.799 złCHF 3.801 zł

  Sport


  Reklama