Our Privacy Policy and Cookies have been updated.

We have made some important changes to our Privacy and Cookies Policy and we want you to know what this means for you and your information.

Menu

Three arrested in murder probe after Daniel Pelechacz dies on first night out in West Brom

Three arrested in murder probe after Daniel Pelechacz dies on first night out in West Brom
Policja wciąż apeluje o wszelkie informacje, które przyczynią się do wyjaśnienia śmierci Polaka. (Fot. West Midlands Police)
Detectives investigating the death of Daniel Pelechacz, 40, have arrested three men on suspicion of murder.
Advertisement
News available in Polish

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, 30 września, ok. godz. 4:30 nad ranem. Nieprzytomnego Daniela Pelechacza znaleziono na Temple Street niepodal Klimate Club. Polak został przewieziony do szpitala, gdzie dwa dni późnej zmarł.

"Był rodzinnym człowiekiem. Zawsze dbał o swoje dzieci. Koledzy go lubili. Cieszył się, że wreszcie udało mu się ułożyć życie" - wyznała krewna 40-latka w rozmowie z "Birmingham Live".

Jak informuje portal expressandstar.com, policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa Daniela Pelechacza. W związku ze sprawą aresztowano trzech mężczyzn w wieku 30, 35 i 39 lat, podejrzanych o zabójstwo ojca trójki dzieci.

Policja wciąż apeluje o wszelkie informacje, które przyczynią się do wyjaśnienia śmierci Polaka. "Aresztowanie tych mężczyzn to na pewno duży krok naprzód, ale nadal ciężko pracujemy, aby złożyć wszystko w jedną spójną całość" - zaznacza inspektor Caroline Corfield z wydziału zabójstw West Midlands Police.

"Jesteśmy wdzięczni każdemu, kto do tej pory się do nas zgłosił. Jednak wciąż apelujemy do wszystkich, którzy byli tego dnia w Klimate Club, aby się do nas zgłosili i pomogli w dochodzeniu. Wszelkie informacje, które nam przekażecie, będą objęte ścisłą tajemnicą" - zapewnia policjantka.

Zgłoszenia można przekazywać pod numerem 101 lub anonimowo za pośrednictwem Crimestoppers pod numerem 0800 555 111.

 
  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 16.08.2019
  GBP 4.771 złEUR 4.354 złUSD 3.928 złCHF 4.009 zł

  Sport


  Advertisement